Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Xtina22 kérdése:

Szerintetek terhes vagyok? Múlthónap 11. jött meg 15. elmúlt azóta amikor csak tudtunk együtt vtunk párommal.

Figyelt kérdés
Nem vagyok vékony alkat.Nagyobbnak érzem a hasam de ez nem lenne korai?esténként hányingerem van.és fáradékony délutánként alszom.néha érzem h görcsölök de az pár percig tart.jó tom pár nap és v.megjön v.nem és megtom de már izgatott vok. Remélem nem jön meg. :-)
2012. aug. 8. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ha terhes vagy max a puffadástól lehet nagyobb a hasad, a baba akkor még nem nyomja ki, hiszem alig pár tized mm. ha gondolod reggeli elsőből tesztelj 10-es érzékenységű tesztel, hátha már mutat valamit. ha nega akkor várd meg a nem várt napját, és ha nem jön meg akkor megint reggeli elsőből tesztelj. ha akkor is nega akkor várj még pár napot, ha megjön akkor nem lettél az, ha késik akkor előfordulhat és tesztelj újra. ha kb. 2 hete ezt játszod, késik de nega a teszt akkor orvos. ha pozi akkor a nemvárt után 3-4 héttel irány a doki és akkor már lesz egy magzatod szívhanggal :)
2012. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj!
2012. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Remélem baba van a dologban. :-) Más is érzet már ilyet?
2012. aug. 8. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek a tüneteim voltak. A hasadat meg valószínűleg a puffadás miatt érzed nagyobbnak. Ebből még akár baba is lehet. Szorítok.:) Tesztelj, és majd írd meg az eredményt! 27 hkm
2012. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet h puffadás de az lehet h menzesz miatt.. =/

Amúgy nem tudom behúzni pl. a hasam!

Hát kíváncsi vagyok! :)

Ha nem jön meg akkor tesztelek és mindenképp megírom :)

Nektek meg nagyon sok egészséget! ;)

2012. aug. 8. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Az lettél?
2023. febr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!