Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy értelmezzem azt, hogy ha...

Hogy értelmezzem azt, hogy ha 4 napig fent marad a hő, akkor megrepedt a tüsző? Az alaphőnél kell magasabban lennie? Azért kérdezem, mert nekem eddig mindig 36,4-36,5 volt az alap, de most meg éppen annyi jóval menszi után. (37 feletti hő helyett)

Figyelt kérdés

[link]


:(


2009. júl. 20. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A hő fenmaradása azt jelenti, hogy a peteéréshez képest uyebár megemelkedik tüszőrepedéskor. És ezt a megemelkedett hőt kell tartania a gőrbének. Az alaphő vonalánál amit megrajzolt a ciklus.hu is feljebb megy majd a hőmérséklet ha terhes vagy.
2009. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nekem nem repedt volna meg a tüszőm???
2009. júl. 20. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alaphőd most alacsonyabb. Minden ciklusban más lehet. Úgy látom volt repedés, csak nem maradt túl magasan, de az alaphődnél magasabb. Van esély! Együtt is voltatok, jókor. Drukkolok.
2009. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Köszi szépen.
2009. júl. 20. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!