Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaáliba mentünk első alkalomma...

Kaáliba mentünk első alkalommal, mindenki ajánlotta mennyire rendesek mosolyognak segítenek. Nos nekem eddig más a véleményem. Egy órát várattak mire bekerültünk a dokihoz. A nő a pultnál aki az adatokat vette fel mint a savanyú uborka olyan volt?

Figyelt kérdés
Egyedül a pénztáros csaj volt embrséges de mire oda jutottam nekem már nem volt kedvem vele humorizálniBiopszia kell.megadták az ő andrologusuk számát.kb huszadjára sikerült felvenni a nőnek aki be sem mutatkozott azt se mondta h mit v kit hivtam(ez egy mobil szám volt)mondtam h mit mondott a doki erre ő mondta h megbeszélés 10e.biopsz ingyenes(de amennyit a doktor urnak gondolunk)mennyit kéne gondolni? mikor a fagyasztás is 80e.+15e azt már nem tudom mire.eddig nem szeretem ezt a rendszert

2012. aug. 6. 21:40
 1/8 A kérdező kommentje:
ezt azért irtam le mert nagyon bosszant hogy az embernek alig van pénze nehezen vág bele a lombikba(pénz)és még az utolsó bört is lehuzzák az eberről,és ugy bánnak az emberrel mintha megint egy kg kenyérért jöttek volna.
2012. aug. 6. 21:43
 2/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom, és le vagyok döbbenve a negatív tapasztalataitokon!

Velünk még sosem voltak ilyenek, leszámítva némi várakozást.

Nekünk akkor kellett várni a dokira, amikor olyan időpontban mentünk, amikor a műtőben volt. A már kezelt páciensek mindig elsőbbséget élveznek az újonnan jöttekkel szemben. Ha maradtok a Kaálinál, azt majd te is tapasztalni fogod. :-)

Más helyekről hallottam olyat, hogy akár fél napig is váratták őket. A többivel egybevetve az egy óra elhanyagolható. Sajnos volt "szerencsém" sztk-s nőgyógyászathoz, az egész napomat ott töltöttem, és nagyon bunkó volt mindenki, nem mondtak el semmit, ha rákérdeztem valamire, akkor majd a doktor úr megmondja, de persze ő sem. :-(( A különbséget zongorázni lehetne köztük és a Kaáli között!

De ha neked nagyon nem szimpatikus a hely, menjetek máshova, hátha jobb bánásmódban lesz részetek.

Amúgy a hálapénzt nem értem, a Kaáliban tilos, rajta van a papíron is, amit az első alkalommal kaptunk. Pont ez az egyik, amit szeretek bennük, hogy nem kell "gondolni".

Írd majd meg, hogyan döntöttetek, merre tovább, és milyenek a további tapasztalataitok, komolyan érdekel!

Mielőbbi babásodást kívánok!

2012. aug. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem,hogy ez melyik Kaáli volt?Budapest?Tapolca?

Egyébként teljesen egyet értek Mankával..Mondjuk igen,először Nekem is majdnem hasonló tapasztalataim voltak,mint Neked,de már oda járok 9 hónapja és teljesen megváltozott a véleményem velük kapcsolatban!

Igen a rendszeresen járók elsőbbséget élveznek,mert nekik lehet,hogy csak egy uh kell vagy beültetés utáni rövid beszélgetés!Ja és nem utolsó szempont a doki személye..van akinek nagyon sok "betege" van,van akinek kevesebb...az Én dokimnál nagyon sokan vannak és először 1 órát vártam rá,de megérte..sőt most mennem kell 17.-én hozzá,beírtak 10 órára,de megmondták,hogy várnom kell az tuti!

Remélem nem vette el a kedved ez,mert a Kaáli szerintem a legjobb hely (hidd el 3 év alatt már sok mindent megtapasztaltam!

2012. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szegedi kaáliról van szó? Nálunk annyian vannak, h van hogy 3 órát is várni kell. Nagyon sz.r, de ez van, rengetegen vannak, a dokik sem tudnak osztódni. Aztényleg pofátlanság, h a dokinak is pénz kell, ne adjatok!
2012. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy óra nem sok, Kaáliban mi is vártunk fél napokat, de ugye az ember mindent megtesz a cél érdekében. Előnye volt, hogy láttuk mennyi sorstársunk van, és ez egy pici erőt adott, meg beszélgetni is lehetett a várakozás alatt hasonló helyzetben lévőkkel. Soha ne adjatok a Kaáliban pénzt a dokinak, kizárólag a pénztárosnak, számla ellenében. Sok szerencsét és kitartást a továbbiakhoz.
2012. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sziasztok!lehet hogy fog változni a véleményem és ebben bízom is.nem a kaáliba mondták hogy amennyit gondolok,hanem a biopsziát végző orvos aszisztense.merthogy a bioszia ingyenes,de azért gondolni kell a dokira is sajnos.szerintetek mennyit adjunk neki?
2012. aug. 7. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát annyit adnék a dokinak,amennyit a magánrendelésén kér!(mert ugye a kaáliba nem kell adni a dokinak)!
2012. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet lepontozást kapok, de akkor is muszáj ellenpéldát leírnom, s "védelmembe" venném a Kaálit! Először is sajnálom,hogy az általad említett intézményben csalódtál. Ám kár lenne általánosítani még a Kaáli intézmények között is. Jómagam nagyon sok lombikon vagyok túl, amelyek közül sikerült is már nem egy, és az intézmény ahova mi járunk, mindig a legkorrektebben , legmagasabb színvonalon járt el a vizsgálataink során, családias, kedves hangulatú az intézet, mindig van idő a kudarcok után "lelkizésre" is, és sosem, sosem szólt pénzről a dolog,itt tilos is a hálapénz elfogadása, de sosem éreztették velünk,hogy elvárnának bármit is. Én tényleg csak pozitív dolgokat tudok róluk említeni, akik velünk együtt küzdenek,hogy édesanyákká válhassunk! Rólam más intézményben már kézlegyintéssel lemondtak, itt nem!!!
2012. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!