Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyuka ehet savanyus...

Szoptatós anyuka ehet savanyuságokat, mint pl. savanyu káposzta, savanyukarfiol, uborka, stb?

Figyelt kérdés
Nem tudod véletlenül hol találok olyan listát ahol irja hogy a kajákbol mennyi százalék,mennyi idön belül, megyen át a tejbe?
2011. febr. 4. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi féle puffasztó dolgokat NEM lehet enni, főleg a K betűseket, mint káposzta, karfiol, mert a babának hasfájást okozhat. Lényegtelen a százalék, mert amint felszívódik belekerül a tejedbe nem kis mértékben.
2011. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában 12 óra múlva jelentkezik a tejben. Nekem javasolták az ételnaplót (írjam mikor és mit eszem). Figyelni kell, hogy mitől puffad a hasa (látszik rajta) illetve indokolatlanul és keservesen sír, vagy esetleg többet bukik.

Nem a savanyúval van gond és minden baba más. Én próbálgattam, hogy mit bír és mit nem.

A káposztát meg sem érzi, pedig attól mindenki óv, de a paradicsomtól hordóméretűre puffadt a hasa :(

2011. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
második vagyok, ha gondolod küldök egy listát, az elég kimerítő
2011. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindent eszek, és semmi baja! Tapasztald ki óvatosan mit "szeret" és mit nem a babád!
2011. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is mindent eszek, nem hasfájós szerencsére a kicsim.
2011. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!