Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a Hipp Natal-ról?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem ez az egy vált be a többit magzatvédő csodát nem bírtam szedni. 100% gyümölcs és nem mesterségesen előállított valami.

Én ajánlom. 34 hetes kismama

2008. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szörnyű az íze, de természetes.
2008. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó!

Előtte a gravidát szedtem amitől rosszul voltam. Mióta ezt iszom semmi bajom. Elfogyasztás után fémes ízt lehet érezni a szájban, de pár hét után már megszokja az ember és nem érezhető.

Üdv: 31 hetes kismami

2008. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még annyit kérdeznék,hogy szedtek mellé kiegészítésként még folsavat,mert a benne lévő csak a napi szükséglet 50%-át fedezi?
2008. máj. 8. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 3. válaszoló: attól függ hány hetes vagy? Elvileg 12 hétig kell külön folsavat szedni utána már nem szükséges. Ebben van elég hidd el. Továbbá zöld növényekben is megtalálható (sóska,spenót,saláta...)
2008. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok babás,de már nagyon készülök rá.

Boldog babavárást.

2008. máj. 8. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!