Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 napos ciklus esetén nincs...

35 napos ciklus esetén nincs peteérés vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 04:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne?

EGy 35 napos ciklus esetén 21 cn-en lehet a peteérés.

Nincs köze a ciklushossznak ahhoz hogy volt-e peteérés vagy sem.

Persze előfordulhat hogy nincs. De azért a 35 nap még nem olyan vésszesen hosszú.

2008. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a ciklus hosszától függ, van-e peteérés. Nekem olyan össze-vissza ciklusom volt, 30 naptól akár több hónapnyi hosszúságú, mégis volt peteérésem, bizonyíték erre, hogy elsőre teherbe estem, amikor abbahagytuk a védekezést. Egyébként ezzel ugyanígy volt az anyukám, a nagyim, sőt a nagynéném is. Biztos valami öröklött dolog.

Amúgy a peteérést meg lehet érezni, ha másból nem, a bővebben termelődő fehéres nyúlós nyákból. De nekem olyankor egyéb tüneteim is voltak, éreztem a petefészkeimet szurkálni, érzékenyebbé váltak a melleim. De ha aggódsz, menj el dokihoz, ő biztosan meg tudja mondani. Minden jót!

31 hetes kismama

2008. máj. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt sokták mondani, hogy 35 nap fölött nincs PÉ, de ez nem mindenkire igaz.

Nekem volt már 45 napos ciklusom is, és az UH kimutatta, hogy volt ovulációm.

2008. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 29-35 napos ciklusaim vannak és a 16 napon volt peteérésem és terhes is lettem. Azt mondta a dokim, hogy 40 napig belefér.


Hát belém, belém fért:-)

2008. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!