Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal több, mint 8 éve...

A párommal több, mint 8 éve vagyunk együtt, én 24vok, ő 34, és én már 5 éve szeretnék babát, ő viszont csak akkor, ha külön leszünk, ami még több év. Hogy magyarázzam el neki, hogy nem várhatunk örökké?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen személyes elvi dolgok határozzák meg 2 ember kapcsolatát. Ha ketten nem egyformán gondolkoztok a jövőről, akkor valamelyikőtöknek kompromisszumot kell kötnie. A kapcsolatotok erősségén múlik, hogy erre képes-e valamelyikőtök, esetleg mindketten egy kicsit. Ha nem, akkor az nagy baj, mert számos olyan szétment kapcsolatról lehet hallani, ami azért ment tönkre, mert az egyik fél így tervezte a jövőt, a másik meg úgy, és nem volt kompromisszum köztük. Te most a válaszolóktól azt várod, hogy mondják meg, mivel tudnád rávenni őt a kompromisszumra, de el nem tudom képzelni, hogy egy vadidegen ember mondja meg neked, hogyan bánj a pároddal. Ő férfi módjára gondolkozik, és teljesen érthető, ha nem akar a nagymamáékhoz gyereket vállalni. 34 évesen egyébként furcsa ez a "több év", mire külön tudtok menni. De épp ezért nem lehet tanácsot adni ebben, nem ismerünk titeket, felfogást, inspirációkat stb. Itt mindenki csak magából indul ki, és az nem biztos, hogy a legjobb számotokra is.
2012. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyezetek meg, hogy vártok még 2,5 évet. Még fiatal vagy bőven belefér. Van már annyi munkaviszonyod, hogy Gyedet kapjál? Mert a GYES családi semmire sem elég egy babának.
2012. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!