Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, a teszt negatív...

4 napja késik, a teszt negatív. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szeretnék babát, de úgy néz ki, most sem sikerült. És ha már így van, akkor viszont szeretem, ha pontosan megjön, mert az megnyutat, hogy amúgy rendben vagyok és bármikor sikerülhet. Most 4 napja késik és nem tudom mi lehet a gond. Az elmúlt 2 hónapban fogytam 7 kilót, de csupa egészséges dologgal (liszt, cukor elhagyása, sport) és a BMI indexem még így is normális. Ennek ellenére lehet, hogy köze van hozzá? Tudom, menjek orvoshoz, ha nem jön meg pénteken el is megyek, csak a véleményetekre vagyok kiváncsi.
2012. aug. 1. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen.


Mikor én nagyon akartam a babát volt, hogy 10 napot is késett.

2012. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogyás miatt simán lehet. Ha egészségesen csináltad akkor is.
2012. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, simán késhet a fogyástól. Szerintem egy hetes késés miatt még nem szükséges orvoshoz szaladgálni, ilyen bármikor előfordulhat.
2012. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogyástól is lehet, és attól is, ha nagyon ideges vagy amiatt, hogy most akkor terhes vagy-e, vagy sem.

Velem volt már olyan, hogy úgy éreztem, hogy most akkor tuti teherbeestem (olyankor, amikor nem jött volna jól), és biztosan nem fog megjönni, és lám, nem is jött meg. 8 napot késett, és amikor reggel az előző nap megvásárolt terhességi teszttel a kezemben mentem a wc-re, hogy akkor most kiderül az igazság, akkor abban a pillanatban meg is jött, már meg se kellett csinálnom a tesztet. Mindegy, ogy amiatt vagy ideges, hogy babát szeretnél, a szervezeted nem válogat idegesség és idegesség között.


De amúgy az is lehet, hogy esetleg kései volt a beágyazódás, és még nem mutatja ki a teszt. Bár erre kicsi az esély, de lehetséges...

2012. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!