Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy végzik a spermavizsgálatot?

Hogy végzik a spermavizsgálatot?

Figyelt kérdés

Gyermeket szeretnénk és párhuzamosan akarjuk futtatni a kivizsgálást.

Nagyon gáz a spermavizsgálat? Spermát otthon is lehet 'gyűjteni'? A párom csak otthon hajlandó ilyen jellegű dolgokra.



2012. júl. 31. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Otthon nem lehet, odamegy, kap egy üveget, elvonul, kicsapja az anyagot és leadja, ennyi.
2012. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyszerű.

bemegy urulógushoz hogy szeretne sperma vizsgálatot.

Megkérdik h otthon szeretne e mintát "gyűjteni" v ott..

ha otthon akkor 1 órán belül be kell érni vele vissza az orvoshoz.

2012. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk otthon is lehetett gyűjteni, de be kellett vele érni egy órán belül. Nagyon rendes volt a tanácsadó, aki elemezte a mintát, mi is megnézhettük mikroszkóp alatt, hogyan mozognak. Aztán megbeszéltük az eredményt.

És aki ott van, mindenki mintát visz, egyáltalán nem ciki.

2012. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, reméltük, hogy lehet otthon, köszi a válaszokat. Ez azért így humánusabb. Nem értünk egyet ezzel az 'újságos' , 'agyatlanoknak' való mintavétellel. Nem is tudom, ki az aki ezt megcsinálja.

Nyilván , aki nem tud odaérni egy órán belül.

De szerintem a férjem ezt is megoldaná vhogy, annyira utálja az ilyen szar, selejt újságokat, no meg, hogy magának csinálja.

Mégegyszer köszi a válaszokat.

2012. aug. 1. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, még annyi, hogy nekünk nem urológus intézte, hanem a nőgyógyászom mondta, hogy meddőségi kivizsgálásnál ez az első lépés, és megadta a kórházi család- és nővédelmi tanácsadó elérhetőségét, ott kellett időpontot egyeztetni.

És előtte 5 napig nem lehet szeretkezni.

sok sikert

2012. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Még valami: Pénzbe kerül? Én úgy gondolnám, hogy ahogy nekem a hormonvizsgálatok, ingyenesek, úgy a spermavizsgálat, de valahol hallottam, hogy pénzt kértek, most akkor hogy van ez? Nem támogatja a Tb?
2012. aug. 2. 07:31
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, nálunk ingyenes volt, nem kért pénzt senki, a kórház csinálta.
2012. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NL2010 ***** válasza:
Nos én úgy tudom, hogy bizonyos esetekben svéd tinik segédkeznek benne, de nem mindenkinek ajánlom ;)
2012. okt. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!