Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermavizsgálatot szeretnénk...

Spermavizsgálatot szeretnénk intézni a férjemnek? Hol érdemes?

Figyelt kérdés
Két helyet is felhívtunk már és mindkét helyen 25000 ft-ba kerül a spermavizsgálat. Ti hol voltatok és mennyiért? Szerintem ez iszonyatosan sok érte :(((
2012. jún. 18. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

TB-re is lehet csináltatni, úgy ingyen van. Nekünk úgy volt.

Ez az összeg tényleg sok, mikor meddőségibe mentünk, ott 13 volt.

2012. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és sima urológia szakrendelésre elmegyünk elmondjuk hogy ezt szeretnénk és kész? Kell oda beutaló?
2012. jún. 18. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk Pécsett andrológia szakrendelésen csinálták ingyen, beutaló nélkül. Telefonon kértem időpontot, kb másfél hét múlvára kaptunk is, odamentünk és 1 órán belül megvoltunk az eredménnyel együtt!

2012. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Háziorvostól kell beutaló.

Miskolcon amúgy magánban 7000-ért akarták csinálni, de szerintem a sima sztk-s vizsgálat is megteszi.

2012. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi szegeden voltunk.Prof. dr Szőlősi Jánosnál.Ingyen csinálta tb alapon.Nagyon kedvesek.Ha kell a tel száma priviben leírom.

2012. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi Budán voltunk az istenhegyi úti diagnosztikai központban, ott 11ezer, tudom ez sem kevés, de mégsem 25ezer és nem kellett hónapokig várni, odamentünk és egy óra múlva az eredménnyel a kezünkben távoztunk.
2012. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Végül találtunk egy helyet, ahol 12-ért megcsinálják. Hihetetlen mennyit el tudnak kérni egy ilyen vizsgálatért. Köszönöm mégegyszer
2012. jún. 19. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!