Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes szedni terhesvitamint,...

Érdemes szedni terhesvitamint, hogyha csak reménykedem benne, hogy teherbe fogok esni a közel jövőben?

Figyelt kérdés

3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. Megszakítással "védekezünk", párom még sajnos nem szánta rá magát a baba projektre. Én már nagyon... :) Úgy gondolja, hogyha becsúszik, akkor örülünk, de inkább még várjunk a direkt babanemzéssel.


Ezért szeretnék elkezdeni terhesvitamint szedni, hátha megáld minket az ég, bár tudom, hogy nagyon kevés rá az esélyem.


2012. jún. 13. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen dolgo ami fontos az elejétöl az a Folsav. Az már a beágyazódástól számít, de ha rendesen étkezel elvileg az is van annyi a szervezetedben ami elég a babának az elsö 2-3 hétben.

Ha karsz szedjél de nem kell állandóan, elég ha heti 1-2 alkalommal szedsz magas folsav tartalmut.

2012. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ugyanigy vagyunk a parommal:) Folsavat szedek, mast nem. Probalom a vitamint sok zoldseggel helyettesiteni!
2012. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én előtte egy hónappal kezdtem el szedni Folsavat!

És itt meg is álltam! Semmi mást nem szedtem, igyekeztem normálisan táplálkozni!

2012. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sosem szedtem. Pozitív tesztet követően kezdtem mindig.

3 egészséges gyerekem van.


Szerintem meggondolandó. Főleg megszakítás mellett.

2012. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Folsavat kell mindenképpen!
2012. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!