Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesvitamint ajánlaná...

Melyik terhesvitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen teljesen mindegy, nagy eltérés nincs közöttük, de van akinek csak az egyik jön be, pl. Elevittől szorulása van, vagy a Gravidától van rosszul, az szed másikat. Én Gravidát szedtem, nekem annó a doki ezt ajánlotta, be is vált, akkor még nem is nagyon tudtam, hogy van más is. Azóta meg azért is ezt szedem, mert ez magyar termék, magyar anyákra kifejlesztve. De ettől még lehet, valakinek nem jön be. :)
2012. ápr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be!
2012. ápr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A femibion 800 ról mit gondoltok?
2012. ápr. 16. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is Gravidát szedtem, de a Femibion-ról is sok jót hallani!

Kérdezd meg az orvosodat, hogy ő melyiket ajnlja!

2012. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Femibion nagyon jó!Én is azt szedem és bevált!Nincs tőle szorulásom,mint egyeseknek az Elevittől!De szerintem bármelyik jó!
2012. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!