Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesvitamint ajánlaná...

Melyik terhesvitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Melyik fajta a legjobb: Béres, Centrum, Elevit? Van még esetleg másfajta is?

Teherbeesés előtt érdemes naponta szedni?


2010. ápr. 12. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Elevit, esetleg Gravida, Hipp Natal.

Én Elevitet szedtem, ezek szerintem pont ugyanolyanok, folsavat pluszban nem szedtem, csak vasat, és MagneB6-ot.

2010. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem az elevit. Béresben sokallom az "A" vitamint, azzal vigyázni kell.

Szem. nem fontos előtte. Majd mondja még a doki a folsavat, az is fontos. megmondja, kell-e külön szedni.

2010. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van még a Femibion. Én szedtem egy hónapig Béres Gravidát, aztán áttértem az Elevitre, mert a Gravidától többet volt hányingerem(bár én akkor már várandós voltam)
2010. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nekem 2 terhesség alatt a MATERNÁT javasolta a dokim, semmi bajom nem volt tőle! Jód, folsav és még rengeteg vitamint tartalmaz!

2010. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elevit nagyon szorulást okozott, a gravidát szedem, árban is jo meg mindenhogyan

25 hetes vagyok

32

2010. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Femibion 800-at javasolta a doki. Azért jó, mert aktív folsav van benne, és sok nő csak ilyen formában tudja hasznosítani a folsavat. Én használtam az Elevitet és a Gravidát is. Azoktól híztam is és székrekedést csináltak. A Femibion nekem nagyon bevált.
2010. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a Femibion 800-at szedem!Nekem nincs semmiféle mellékhatáson tőle!(székrekedés)!Nekem a dokin mondta,hogy ezt szedjem,mert talán mostanában ez a legjobb!
2010. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!