Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk! Terhesvit...

Kisbabát szeretnénk! Terhesvitamint mikor kezdjek el szedni?

Figyelt kérdés
A fogantatás után vagy előtte is kell már szednem?Ti hogy csináltátok?És melyiket ajánljátok?
2012. máj. 29. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nekünk nehezen jött össze a baba, én peteéréstől a mensiig szedtem, majd két hét szünet...

Ja, és elevitet...

2012. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
A fogantatás előtt már 3 hónappal el kell kezdeni a terhesvitamint, hogy feltöltődjenek a raktáraid és egészséges kisbabád legyen. Én az elevitet szedem.
2012. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy el kell kezdeni, de mindenesetre ajánlott, és leginkább a folsavat, mert annak van a leginkább jelentősége a baba egészsége szempontjából, és annak már akkor is fontos szerep jut, mikor még esetleg nem is tudsz róla, hogy terhes vagy. Szóval a folsavat mindenképpen, de ha terhesvitamint veszel, abban van. Lényegében mindegy melyiket, az elevit sokaknál szorulást okoz, a gravidánál hányásra panaszkodnak, viszont azt ha közvetlenül étkezés után veszed be, vagy közben, akkor általában nem okoz panaszt. Legalábbis én csak akkor hánytam ki, ha éhgyomorra vettem be. De van még csomó fajta, lényegében mindegyik jó. A femibionba és a leadevitbe van omega 3 is, az is nagyon jó.
2012. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!