Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy terhes vagyok e vagy sem.ha igen akkor már kb.13 hetes.de nem tudom. igazából tünetem nincs csak annyi hogy néha kicsit puffad a hasam meg lehet hogy kicsit más színű a mellem mint szokott. igaz nem élek rendszeres szexuális életet még csak egyszer szexeltem de akkor volt egy kis baleset.előváladék került belém de ez sem tuti. a mensim már 3szor megvolt azóta de kevesebb egy kicsit mint szokott vciszont nem csak barnázás volt.a hőm viszont 37,1 de nem mindig tudom mérni csak néha.akkor ált.37,1. vettem tesztet de negatív. ez akkor mi lehet?
2008. máj. 7. 16:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De reggel legyen 37.1 ne most.
2008. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ezt most nem értem :(
2008. máj. 7. 20:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Az ébredési hőmérsékletet kell mérni!
2008. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ja jó. megmértem reggel rögtön ébredés után és 36,8 volt. most meg épp megjött úgyhoyg msotmár megnyugodtam:) köszi mindenkinek!
2008. máj. 8. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!