Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy terhes vagyok e vagy sem.ha igen akkor már kb.13 hetes.de nem tudom. igazából tünetem nincs csak annyi hogy néha kicsit puffad a hasam meg lehet hogy kicsit más színű a mellem mint szokott. igaz nem élek rendszeres szexuális életet még csak egyszer szexeltem de akkor volt egy kis baleset.előváladék került belém de ez sem tuti. a mensim már 3szor megvolt azóta de kevesebb egy kicsit mint szokott vciszont nem csak barnázás volt.a hőm viszont 37,1 de nem mindig tudom mérni csak néha.akkor ált.37,1. vettem tesztet de negatív. ez akkor mi lehet?
2008. máj. 7. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egy orvos biztosabbat tudna mondani.

De ha azóta háromszor megjött, nem hiszem, hogy terhes lennél - legalábbis ritka az ilyen eset.

Szóval, megnyugtatáskép menj el orvoshoz.

2008. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz egy tesztet?

Bár eredménytől is függetlenül elkéne menni dokihoz.

2008. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
csináltam egy tesztet. lily.negatív lett
2008. máj. 7. 16:14
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor tutira nem vagy babás.

Azért nem ártana dokihoz menni.

2008. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm nektek. de akkor babás nem vagyok igaz? mert 2 és fél hónap után teszteltem és negatív lett. akkor már biztos kimutatta volna nem?
2008. máj. 7. 16:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes.
2008. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély az előváladéktól teherbe esni. Megtörténhet, de kb. 5 % az esély rá.

Háromszor megjött.

Negatív teszt.

A hődet meg valószíná peteérés után mérted. Akkor mindenkinek ennyi.

Miből gondolod hogy terhes vagy? Nem lehetsz az. Biztos hogy nem.

2008. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

kizárt hogy az legyél. kéthónapos terhességet már kimutat a teszt. és 3x is megjött,meg csak előváladék.....

Tuti nem vagy az.De ha még is,akkor ez lesz a világ első nagy csodája,hogy terhes vagy annak ellenére hogy 3x megjött,kéthónap után negativ teszt,és előváladéktól,ami ugye nem biztos hogy hogy benned maradt:) hát fura...

2008. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szerintem sem vagy terhes. 3x megjött szóval..jól írták előttem tényleg ritka az ilyen

Velem is így volt nekem is tesztem negatív lett már meg is jött azóta 3x. Igaz mostanában fáradékonyabban érzem magam+késik pár napja. Én is lehet veszek még egy tesztet vagy elmegyek dokihoz.

Szerintem te is menj el akkor biztosabb..

2008. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. most már így megnyugodtam.csak az a gond hogy most mértem a hőmet ma és most is 37,1. nem tudom mért :S nem érzem magam betegnek
2008. máj. 7. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!