Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy most sikerült a baba?

Lehet hogy most sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Pár hete rámjön bizonyos szagoktól a rosszullét.De nem hányingerem van hanem öklendezek nagyon aztán elmúlik.Szerintetek mitől lehet ez?Szinte óránként kell pisilnem de más tünetem nincs ja és a hőm fenn van 37 körül,a 33.-dik napon vagyok.
2008. máj. 7. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van. Öklendezek, a könnyeim és jönnek! Nálunk, úgy néz ki, baba van, halvány csíkosat teszteltem már kettőt is!

Drukkolok!

Tesztelni még nem mersz? :)

2008. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és helyett: könnyeim is. :-)
2008. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tesztelni még nem mertem de a könny nálam is kicsordul mert annyira öklendezek,nálatok már biztos?Mert akkor gratulálok,bárcsak én is átélhetném már!
2008. máj. 7. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Jövő héten megyek dokihoz!

Szerintem, tesztelj, ha van nagyon érzékeny teszted! Qupido-ra gondolok, vagy acon-ra (vitani.hu), ezek 10esek, nekem ezzel mutatta ki a peteérést követő 14. napon halványan!

2008. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van más tüneted is?
2008. máj. 7. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:

A mellbimbóim nagyobbak lettek, és a bimbóudvar sötétebb lett! Van, hogy 10 percenként megyek kaját keresni, mert olyan éhes vagyok, de van, hogy fél napig semmit sem eszem, olyan étvágytalan vagyok.

Az émelygés inkább délután jön, meg minden este. Más nincs.

Viszont megint teszteltem egyet - nem bírtam ki - és azon halvány csík lett! :-)

Neked? Cicifeszülés vagy fájás? Jah, igen! Nekem még néha nyilal a cicimbe egy-két másodpercre. A hasam puffadt, és naponta jön egy 20 percre a mindjártmegjön-érzés, de még sem jön meg!

2008. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A halvány csík is csik!!!!Úgy hogy szerintem neked összejött!!!A cicim nekem is fáj de lehet azért mert meg fog jönni!Nem tudom a múltkor is 39 napra jött meg, a tesztel várok még egy kicsit!
2008. máj. 7. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
... de igazából akkor élem bele magam majd, ha orvos mondja... Bár többen írták itt is a fórumon, hogy elhihetném már, meg ha nem lenne hcg a szervezetemben, akkor 2.csíkok sem lennének... de ami biztos, az az ultrahang. :-)
2008. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan szkeptikus vagyok. És nem merek örülni! Várom, hogy teljen az idő, és mehessek dokihoz... :-) Szorítok neked is! ha múltkor 39 napra jött meg, akkor várj a teszttel, tényleg, az a pár nap már hamar eltelik, - vagyis ez nem igaz, de valahogy átvészeljük! :-)
2008. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!