Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam orvosnál a hsg...

Tegnap voltam orvosnál a hsg leletekért és kiderült, hogy nem csak 2 méhem és 2 hüvelyem van de kosszarvú vagy minek mondta az orvos a méhem. Mit jelent ez bővebben? Meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kosszarvú, hanem kétszarvú. Ez egyfajta fejlődési rendellenesség. ami mellett nem lehetetlen a teherbeesés, de sok komplikációval járhat. Ne ijedj meg, mindegyik szoros megfigyelés mellett kezelhető.
2009. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszike.
2009. júl. 17. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem is hallottam!2méhed és hüvelyed van? Bocsi a kérdésért, nem bunkósságból inkább kíváncsiságból: Melyikbe szexelsz? Hogy kell ezt elképzelni?
2009. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 méhről már hallottam, de két hüvelyről még nem. Igazából én azon gondolkodom, hogy a két hüvelyt azt nem lehet észrevenni?


Egyébként ne aggódj, szerintem nem lesz semmi baj, csak azzal vigyázzatok, hogyha majd terhes leszel, utána is védekezni kell majd óvszerrel, mert továbbra is előfordulhat,még egy megtermékenyülés, ami a másik méhedbe ágyazódik be. A történelemben már nem egy ilyen eset előfordult.

2009. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én sem értem, eddig miért nem vették észre, nem mintha számítana valamit. És nyugodj meg, semmi baj nem lesz!
2009. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!