Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy mégis sikerült?

Lehet hogy mégis sikerült?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 30.napomon holnap kéne megjönnie de semmi jelét nem érzem.Tegnap csináltam egy tesztet de negatív lett(clearblue teszt) a hőm az még mindig 37, és észre vettem hogy 1 hete minden éjszaka kijárok pisilni.Semmi más jelet nem vettem észre ja és mielőtt megszokott jönni mindig sürű folyásom van de most az sincs.Tesztelni már nem akarok mert igy is kiborultam tegnap.
2008. máj. 7. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj! nekem is pont igy volt!!!!!soha nem keltem fel ejszaka pisilni akkoriban meg legalab 4x!nekem is pont 1 nappal elotte negativ lette,de utanna 1 hettel mar pozitiv volt!Nagyon szoritok neked!Sok sikert,irj ,h mi lett!

Mas tuneted nincs?-cici feszules, allando almossag?

2008. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem irni,h mi most 8 heteses es 5 naposak vagyunk!
2008. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon remélem hogy ugy járok mint te!Már 3 éve próbálkounk és már nagyon vágyunk rá!De jo lenne ha nem jönne meg!!!!!!!
2008. máj. 7. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

ha nem jön meg 4-5nap múlva újra tesztelj.előszőr nekem is negatív lett a tesztem.

egyébként nekem a hőm sem ment fel, nem volt cici feszülés se, csak sokszor pisi, szédőlgés.

sok sikert

28hetes kismama

2008. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!