Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a terhesség barnázással, "véres maszatolással" indul? Sokaknál előfordul?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok nőnél jelentkezik a probléma!Eddig én is a teherbeeséssel küzdöttem most meg ezzel a problémával is szembesültem,szar ügy!Anyukám mindig azzal vigasztalt,hogy a baj a teherbeeséssel van nálam,meglátom,ha sikerül semmi gond nem lesz,utána minden simán megy majd!!!!!Aztán nem így lett,túl vagyok egy vetélésen,és ezáltal új problémával kell szembenéznem!Ez van erősnek kell lennem,hogy túljussak ezen az akadályon is!Sok szerencsét neked is!!!!!!!!!!!
2009. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem véres maszatolással indult, ez volt a nemvárt napján, aztán elmúlt, én meg pozitívat teszteltem. Sajnos 2 hétmúlva, épp 6 hetesen visszatért, rohantam dokihoz, kaptam Utrogestant, de már késő volt, a vérzés napján, 6 hetesen megállt a fejlődésben. :(

Ha ilyet észlelsz, és pozi teszted van, rohanj a dokihoz! Engem is biztattak az ügyeleten az éjszaka közepén, hogy láttak ők már ilyet, és rengeteg esetben nem végződik vetéléssel... Én sajnos nem voltam kivétel...

2009. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden terhességem maszatolásos volt. Az 1. sikertelen 33. hétre (érdekes módon pedig vele csak egyszer volt egy nagyon kevés), utána jött egy vetélés a barnázásból, utána két sikeres ( elsővel 2-szer, másodiknál 5-17 hétig barnázgattam és semmi gond nem volt). Most pedig spontán 6 hétre elment, véreztem.
2009. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!