Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a terhesség barnázással, "véres maszatolással" indul? Sokaknál előfordul?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A stat szerint 1/4 rész érinti a nőket,nekem jelenleg nincs ilyen tünetem,viszont rengeteg a folyásom.6 hetes
2009. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a második babánál(mostani:),5hetes) volt barnázás,először azt hittem menszi,de a pozitív teszt,ultrahang nem ezt mutatta,VÉGRE!!:)Minden terhesség más,de elvileg nem túl gyakori a barnázás.
2009. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem túl gyakori. S sajnos bajt jelezhet főleg ha sok van. Azonnal orvoshoz kell fordulni.
2009. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó válaszolónak sajnos igaza lehet. Januárban 3 pozi teszt után én is barnázgattam. Sajnos spontán vetélés lett a vége. Mivel koraterhesség volt sajnos a doki sem tudott sokat segíteni. Remélem nálad nem történik meg, ha terhesség gyanúja fennáll, mielőbb fordulj orvoshoz.
2009. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden hónapban úgy jön meg a vérzésem, hogy előtte pár napot maszatolgatok. Ha erre alapozol nem biztos a baba!
2009. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem a nemvárt előtt két nappal volt barnázásom(azt hittem,hogy megjön),aztán elmúlt,lett egy potitív tesztem:D,és a 6.héten kezdődött újra:(,hála istennek nem lett gond,kaptam gyógyszert és már lassan 1éves a kisfiam:D.
2009. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
most akartam feltenni egy ilyesmi kérdést. bár én szoptatok, és így barnázgatok. holnap tesztelek.
2009. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
A jelenség neve beágyazódásos vérzés, és nem kóros. Kb. a terhességek ötödénél van ilyen. Nekem az első gyerekemnél volt, a másodiknál nem. Semmi komplikáció nem volt. Az együttlét után 7-10 nappal következik be, tehát valamivel előbb, mint a nem várt. Csak pár napig tart, nem túl erős, és alvadt vér. Tehát nem olyan, mintha megjönne. Ha rendesen vérzel, akkor tényleg baj van. Ha nem ebben az időpontban történik, akkor is orvoshoz kell menni.
2009. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Én 5 hónapos babás voltam , amikor barnázgatni kezdtem, majd sajnos vérzés és vetélés lett a vége.

Azonnal rohantam az orvoshoz.

Nem minden barnázgatás, vérzés végződik azzal, hogy elmegy a baba, de a korai terhességnél, jobb vigyázni.

2009. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó vagyok, bocsi 5 hetes voltam!
2009. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!