Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól voltunk együtt a párommal?...

Jól voltunk együtt a párommal? A 15. napon van a peteérésem és mi a 14-15-16. napon szeretkeztünk.

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szuper!!!

Majd írd ám meg, hogy sikerült-e! :-) Még egy picit odébb van, hogy kiderüljön, de hamar eltelik az a 2 hét, hidd el! :-)

2008. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szerencséd lesz, de ha babát szeretnétek nem javasolt 2 napnál gyakrabban szeretkezni, mert nem termelődik elegendő spermium. Persze nem kizárt hogy az első napiból összejön, de valószínűbb a fogamzás ha 2 naponta vagytok együtt, mert a spermék kb. 48 óráig életképesek így folyamatos az utánpótlás.

:-)

2008. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyszerű!

Jókor voltatok együtt!

2008. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem olyan szerencsés leszel, amilyen én:) Én vettem, ovu-tesztet és pé-kor meg 3 napjára, meg máskor is voltunk együtt! Úgy tűnik sikerült:) 2 csíkom lett!


Sok sikert!

2008. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!