Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek -e ha a...

Teherbe eshetek -e ha a párommal január 1-én ill.2-án voltunk együtt, gumióvszerrel védekeztünk (rövid ideig viszont anélkül szeretkeztünk de 1 percnél nem lehetett több ugyanis még időben észhez tértem)?

Figyelt kérdés
A legutolsó menstruációm december 7-én kezdődött és 14-ig tartott. A hasamban telítettséget, puffadást, a petefészkemnél pedig alkalmanként nyomást érzek. Gyomorégést is tapasztalok az elmúlt pár napban, többen azt mondták (mivel már régóta vannak problémáim a gyomrommal) hogy fekélyre is gyanakodhatok a stresszes életmódom miatt főleg. Sárgás-fehér folyást viszonylag kis mennyiségben tapasztalok. A melleim nem feszülnek, nem látok különösebb elváltozást mégis félek.
2009. jan. 8. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem ne félj, de kiderül pár nap múlva....s védekezni kell!!!
2009. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ, sikerült valamennyire megnyugodnom :-) a holnapi nap folyamán szeretnék elvégezni egy terhességi tesztet a biztonság kedvéért. Vagy ez még korai lenne?
2009. jan. 8. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon korai...amikor meg kéne jönnie de esetleg nem jön csak utána egy két nappal mutat vmit....most negaítv lesz....de sztem meg fog jönni ne aggódj...még csak nem is félidőben voltatok együtt-első voltam
2009. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, nagyon köszönöm szépen a segítséget :-)
2009. jan. 8. 22:17
 5/5 A kérdező kommentje:
már 3. napja, hogy késik. hétfőn szeretnék egyet tesztelni de nagyon félek ... de ettől a tudatlanságtól talán minden jobb. néhányan azt állítják csak bebeszélem magamnak ezeket a tüneteket és a folytonos izgalomtól vagyok így kikészülve. sokszor vizsgálom a hasam és nyomásérzékeny és állandó puffadtságot, telítettséget érzek ill a petefészkemnél is hasonlót. de egyéb tünetem még mindig nincs. (enyhe hányinger és gyomorégés de az inkább csak akkor amikor ezen rágom magam és feszült vagyok.) Sárgás-fehéres folyásom van, néha színtelen. változó. Nemtudom ez lehet -e várandósság?:(
2009. jan. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!