Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beültetés sikerességét...

A beültetés sikerességét befolyásolhatja ha fertőzésveszélynek van kitéve valaki?

Figyelt kérdés

A sógornőmék 5 év sikertelen próbálkozás után jutottak el az első lombikhoz. 2 napot volt otthon , utána dolgozni ment, állatgondozó. Kérdeztem őt is, a rokonokat is, hogy miért nem ment táppénzre, erre csodálkoztak, hogy miért ment volna, ez nem betegség. Pedig ott aztán van minden, állati ürülék, vegyszerek stb. Én biztos jobban vigyáztam volna magamra. Az a furcsa, hogy a doki, sem mondta neki, hogy inkább ilyen helyre ne menjen dolgozni. (vagy neki az a jó minél többször van beültetés?) Persze nem is sikerült nekik. Azt nem mondom, hogy emiatt...

Remélem a másodiknál óvatosabb lesz, én legalábbis biztos otthon maradnék.


2012. júl. 24. 13:33
 1/2 fodorti78 válasza:
Ilyen esetben nem lett volna szabad dolgoznia legalább az első 3 hónapban. Ha ezután még jól érzi magát dolgozhatott volna. Legközelebb legyen óvatosabb.
2012. júl. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én majd megemlítem neki megint, de szerintem ha a doki nem javasolja nem fog rám hallgatni. Ők úgy vannak vele, hogy "nagyanyáink idejében is ellátták az állatokat a terhesek is..."
2012. júl. 26. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!