Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Ocsiné kérdése:

Mennyi az esélye annak, hogy teherbe essek a Clostilbegyt segítségével? Ki milyen gyakori együttlétet javasol? Sok minden olvastam és hallottam

Figyelt kérdés
Nőgyógyásztól most írt fel Clostilbegyt tablettát.5 napig kell 2*1-et szednem. Nagyon szeretnénk már babót a férjemmel.

2012. júl. 24. 05:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én napi 1-et szedtem csak, és 4 tüszőm érett! Ovu körül ugye mész UH-ra???

Az esély változó, nekem nem jött be, viszont több barátnőmnek is van Clostys babája. Van akinem az első, van akinek a 6. hónapban sikerült. Közvetlenül az ovu előtt, és 24 -36 órára rá kell együtt lenni állítólag. Sok sikert!

2012. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

sok clostilbegytes kérdés van itt a gyakorikérdések.hu-n!

én a legtöbbe írtam már,hogy nekem 2 gyerekem is ennek segítségével lett.

az első 4 hónap a második 6 hónap szedés után.

a keresőbe írd be feldob egy csomót.

2012. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen ovu körül megyek UH-ra. Bizakodom ebben a gyógyszerben.Remélem sikeres lesz.
2012. júl. 24. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!