Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes vagyok (a teszt...

Lehet terhes vagyok (a teszt szerint) valószínű hogy 6 hetes, de tegnap pecsételve véreztem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Orvos még nem erősítette meg, hogy az lennék, csak a teszt, de összevitatkoztunk a párommal és azóta görcsölök, meg cseppekben vérzek.Borzalmasan félek,az orvosom csak holnap tud fogadni.
2008. máj. 6. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Gyorsan vegyél be egy Hova nyugtatót (ezt terhesen is lehet),nehogy a stressz miatt elmenjen a baba!
2008. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

AZONNAL nyugodj meg!!!

És szerintem akkor is menj dokihoz, ha a sajátod nem tud fogadni, csak holnap! Menj valami sürgősségire, találnak ott olyan orvost, aki tudja, mi a teendő!

Vérzel! Ezzel nem lehet játszani! ORVOS!!! Ne várj holnapig!

2008. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben jártam, mint te, igaz mi nem vitáztunk a párommal. 5 hetes terhes voltam, mikor a teszt kimutatta. Pecsételő vérzésem volt, mielőtt megkellet volna jönnie, de nem jött meg. Onnan számolva nekem 4 hétig alhasi fájdalmaim voltak, mintha megakarna jönni a menszeszem. A teszt után másnap mentem a nőgyógyászhoz, mondtam neki a pecsételést is, de nem mondott rá semmit, viszont csinált hüvely UH-t és mondta a petezsák méretét. Következő hétre volt szívhangja az "embriónak". Remélem kicsit megnyugtattalak.
2008. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia..én 8 hetes vagyok és volt pecsételöm..akkor tájt elöfordul az elején amikor esedékes lenne a menzi..de mindenképp nyugodj meg..és menj el egy másik orvoshoz..ö is eltudja mondani mi ateendö..mert mi hiába mondjuk a tapasztalatokat attol nem szabad a mi szavunkra adni.menj el az sztk -ba mondjuk,.és nyugi
2008. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok. Tény, hogy nekem a menszesz várható idelyében volt pecsételésem és idegeskedés miatt nem véreztem.
2008. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válszokat! Miután írtam nagyon begörcsöltem, ígazából még mindig rossszul vagyok, de az orvosom mégis fogadott, MILYEN NAGYLELKŰ:( De a lényeg hogy baba van biztosan:)És semmi baja:) Annyira boldog vagyok...azt hiszem nagyon megnyugodtam:) És most megyek pihenek egy nagyott! Tényleg millió hála!
2008. máj. 6. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!