Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második gyerekes anyukáktol...

Második gyerekes anyukáktol kérdezném!?

Figyelt kérdés

Mennyi idős volt az elsö gyerköc mikor a másodikkal teherbe estetek?

Még nem csináltam tesztet,de már 13.án meg kellett volna jönnie és sehol semmi.

Szerintetek?


2012. júl. 20. 07:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 20 hónap különbség van a két fiú között de én megbántam, hogy ilyen hamar született a kistesó. Mindkét fiút nagyon szeretem de még a "nagyobbik" is még kicsi volt amikor megszületett a testvére és sajnos kevesebb figyelmet kapott mint amit megérdemelt volna. Szóval ha még tudsz várni akkor ne siesd el, mert a két gyerkőc később ugyanúgy összenő és Neked is könnyebb lesz mint egy pár hónapos meg egy majdnem két éves babával. Nekem nagyon kemény idők voltak azok nagyon sokat sírtam mert nem tudtam semelyik fiúval annyit foglalkozni amennyit szerettem volna.
2012. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!