Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után ír fel az...

Mennyi idő után ír fel az orvos Clostit (többektől olvasom a fórumon, hogy szednek) és mennyibe kerül? Mellékhatások nem érdekelnek, de kérhetem-e orvosomtól minél előbb?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, kérheted. Egyébként mániájuk ezt kapásból felírni... úgyhogy nagy eséllyel megteszik, ha kéred...

De kérd azt is, hogy nézzen meg a 12. nap környékén UH-on, hogy tényleg érik-e petéd!

2008. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Nekem az első orvos akihez elmentem az nem írta volna fel. Aztán próbálkoztunk még 1 hónapot csak úgy minden nélkül. Elmentem egy másik dokihoz, aki felírta elsőre. nem is kértem. Ez most a 7. hónap volt és sikerült a clostyval elsőre. :) remélem így marad. Én a 31-34 napos ciklusaimra kaptam, és előzetes kivizsgálás nélkül, amire sokak azt mondják, hogy nem jó, mert hogy ultrahangvizsgálat kell félidőben stb. Nekem nem volt. a ciklus 11-16. napjáig minden nap együtt voltunk, szintén a doki tanácsára. Amúgy kb.1500 ft-ba kerül úgy emlékszem és a mensi 5. napjától 5 napig egy szemet kellett szednem.

2008. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

CSAK AKKOR ÍRJA FEL A DOKI, HA INDOKOLT, HA KIMARAD A PÉ-D!!!! ÉS MINDENKÉPP KIVIZSGÁLÁS KELL ELŐTTE, KÜLÖNBEN TÖBBET ÁRT MINT HASZNÁL. ÉS A KIVIZSGÁLÁS EREDMÉNYÉTŐL FÜGG A SZEDÉSE IS.DURVÁN BE CISZTÁSODHTSZ TŐLE!!! AMÚGY 800-900 KÖZÖTT VAN 1 DOBOZZAL.

AMÚGY MIN 6 HÓNAP PRÓBA KELL HOZZÁ, UTÁNA MEG A KIVIZSGÁLÁSOK MÉG + 2-3 HÓNAP

2008. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Cisztásodásról még nem hallottam, csak pattanásokról, hajhullásról, hányingerről stb. Úgy gondoltam ezek még kibírhatók. Köszönöm a segítséget!
2008. máj. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!