Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja elmaradt a menses,...

2 hónapja elmaradt a menses, az ultrahang mégse mutat semmit?

Figyelt kérdés

Június 2-án kezdődött az utolsó vérzésem, azóta semmi...3 hete kellett volna újra megjönnie...fogamzásgátlót nem szedek, óvszerrel sem védekeztünk. Csináltam 4 tesztet, amik közül 2 azt mutatta, hogy nem vagyok terhes, 2 meg nem adott egyértelmű értéket...pici görcseim vannak, de nem vagyok érzékeny a szagokra, nem is vagyok fáradékony, nem feszül a mellem sem. Tegnap voltam nőgyógyásznál, aki mindenhogy megvizsgált, de nem talált semmit, ill. senkit... :-/ Nem értem...a fura az, hogy a doki sem...

1 héttel azelőtt mentem vissza dolgozni, mint hogy meg kellett volna jönnie, előtte 2 és fél évig itthon voltam a kisfiammal. Egy ilyen "életmód" váltás is befolyásolhatja a menstruációt?

Remélem valaki járt már hasonlóan és tud nekem valamit erről mondani, hogy akkor most mivan...

2 hét múlva kell visszamennem az orvoshoz, akkor talán már többet tud mondani...

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 18. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm járt ugyanígy pár hete. Nem jött meg neki, de csak negatívakat tesztelt. Elment dokihoz, ő is azt mondta, nem terhes, adott neki egy gyógyszert,ami kb 1 hét után kínkeservesen meghozta neki, de nagyon fájdalmas volt, és közben alig vérzett. Most a következő ciklusát ugyanígy a gyógyszerrel próbálják indítani.


Nála egyértelműen a munkahelyi tartós stressz okozta, mert semmilyen szervi baja nincs. Valószínű, hogy neked is a lelki megrázkódtatás áll az háttérben.

2012. júl. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!