Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menstruációm rendszeres,...

Ha a menstruációm rendszeres, de bulimiás vagyok, akkor teherbe eshetek? Nem hányok ki minden ételt, tápanyag jut a szervezetembe. Nem is vagyok egy csontváz. Van rajtam husi.

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek ne azzal gyertek nekem is, hogy már 5x megkérdezted.... mert látom aki ilyen kérdést írt ki, neki is ilyet írtatok.Én azért teszem fel a kérdést, mert olvastam a válaszokat a többi hasonló jellegű kérdésre, de igazából a szitkozódásokon kívül értelmes válasz nem igen volt.
2012. júl. 18. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen lehetel terhes a bulimia mellett.
2012. júl. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Terhes lehetsz, de nem biztos, hogy a baba megmaradna!!!
2012. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
lehet h teherbe eshetsz,de h nem maradna meg a babád,vagy betegen születne az biztos. ha a saját táplálékodat inkább kihányod,mit kezdesz majd azzal h valamivel még többet is kell majd enned a baba érdekében? akkor nem foglalkozhatsz a súlyoddal, a testképzavaroddal. ha nem akarsz fogyatékos gyereket vagy vetélést,először gyógyulj ki a bulímiából
2012. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, hogy meggyógyuljak, és ha teherbe esnék nem csinálnám semmiképp, mind a baba mind az én érdekemben. Így kevesebb esélyem van a teherbeesésre? Ha igen, miért? Azért jut a szervezetembe táplálék, és már gyógyulóban is vagyok.
2012. júl. 18. 08:11
 5/10 anonim ***** válasza:
szép dolog h gyógyulgatsz,de kevés. a bulímia testképzavar,vagyis kövérnek látod magad ezért kihányod amit ettél nehogy hízz. a terhességgel viszont hízni fogsz,9-13 kg-ot,vagy akár többet,ki tudja,h fogod viselni? nem tudhatod. és ha nem tudod megállni a hányást? ne kockáztass,beteg lehet a babád,vagy elveszítheted. megéri? inkább várj és erősödj. menj nődokihoz h ő mit tanácsol. a kismamavitaminok nem helyettesíthetik a tápanyagokat
2012. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én látom benned az akaratot és a pozitív változtatáshoz az erőt. Úgy érzem, a baba erőt adna neked!!!!

Igen is teherbe eshetsz ha tényleg rendes a mensid, és egészséges babád lehet, ha nem hánytatod magad.


(tudod, én az első terhességemnél 2 kg-ot fogytam az első 4 hónapban, mert annyit hánytam, akaratom ellenére)


Lehet, hogy Te is hányós lennél, nem is híznál.

Ha pedig babát akarsz, akkor attól a perctől fogva, hogy eldöntöd magadban, hogy akarod a babát, onnantól fogvan nem te számítasz, hanem a leendő babád.


Sokat kell enned, innod, nem törődhetsz az alakoddal.

Szépen vissza fog menni a súlyod szülés után pár hónapon belül.


Vágj bele, egyél sokat a baba érdekében, hidd el, nem marad rajtad felesleg. Kétszer szültem, még mindi annyi kg vagyok, mint 19 évvel ezelőtt amikor még nem voltak gyerekeim :)


Én drukkolok, de a baba legyen a legfontosabb!!!!!!!!!!!

2012. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kedves hozzászólást!

Nem is gondolnátok, hogy egy ilyen megnyilvánulás mennyi erőt, pozitívumot ad nekem. :)

Köszönöm, és nagy tiszteletem.

2012. júl. 18. 08:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit, én teljesen átéreztem a szavaidból az érzéseidet. És tiszta szívből drukkolok Neked, hogy sikerüljön hamar a kisbabádat összehozni.


TE el sem tudod képzelni, mekkora boldogság egy kisbaba!!!

Én nekem már nagyon a gyerekek, 17 és 11 évesek, de éppen most volt a 2. inszeminációm, nagyon-nagyon szeretnénk egy 3.babát!!!!!!


Drukkolok, vágj bele és minden rendben lesz!!!!!!!!!

Tudósíts folyamatosan, hogyan alakulnak a dolgaid :)

2012. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdésed az hogy teherbeeshetsz e. Igen természetesen ha van peteérésed és nőgyógyászatilag oké vagy akkor igen. Az egy másik kérdés hogy ha súlyos vitaminhiányod van az okozhat vetélést mondjuk.

Vagy amit írtak már mások is, hogy amúgy is labilis vagy a tested kinézetével kapcsolatban és nincs ami jobban hízlalna egy női testet mint egy terhesség főként hogy járhat olyan változásokkal amiket nem tudsz visszacsinálni (repedt bőr, megnyúlt bőr lógósabb cici) persze lehet hogy te azon kevesekhez tartozol akik tökéletesen ugyanúgy néznek ki terhesség után, de lehet hogy nem.Ezzel mit fogsz tudni kezdeni?

Jó esetben persze a baba elhomályosítja majd ezeket a dolgokat.

Nekem nem volt ilyen problémám mint neked mégis évekbe telt mire megszoktam hogy sose leszek olyan mint voltam ill. mint szeretnék. Legfogytam és sportolok, de bizonyos dolgokon nem tudok változtatni önerőből.

Ha a terhesség során "bepánikolva" hánytatni kezded magad megint (mert ha jól tudom ez nem elhatározás kérdése ilyen betegségben hanem egy belső kényszer szinte) akkor lehet hogy az már a babád rovására menne, és ha a betegséged miatt koraszülnél vagy szülnél egy kis súlyú babát akinek kórházban kell hetekig lennie stb. az se tudom mennyire tenne jót neked lelkileg.

Persze az is igaz hogy éhező anyáknak is születik egészséges gyerekük (Afrikában stb).

2012. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt eddig is ettem, azt nem hánytam ki. Meg nem hányok ki mindent. Tudom... ez akkor is betegség, de rajta vagyok a dolgon, hogy meggyógyuljak.
2012. júl. 18. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!