Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fáj a hátam? Mikor...

Miért fáj a hátam? Mikor fogom érezni a jeleket? mennyi idősön?

Figyelt kérdés
Ha terhes vagyok (ami még nem biztos) hanyadik naptól vagy héttől kezdem érezni hogy fáradt,aluszékony vagyok? Nagyon érdekelne mert már meg kellett volna jönni:S ha az vagyok akkor 5napos lennék,de állitólag nem peteéréskor történt az együttlét.32.ik napomon tartok.Mikor érezhetem? A hát fájás lehet tünet? nem birok 10percig ülni egyenesen,mert fáj a hátam. Irjatok!! köszi.
2008. máj. 5. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia a terhességet mindig a menzesz első napjátó számolják.Nekem mikkor kimaradt a menzeszem kb 3 héttel éreztem hogy mindig csak aludnák,sokat hánytam bizonyos szagoktól,menzeszgörcseim voltak,nagyon fájt a mellem.A hátfájásnak szerintem semmi köze nincs ahhoz ha babás vagy.Inkább a menzesz elmaradása a legtutibb jel.Csinálj tesztet.Itt megnézheted hogy hány hetes lehetsz ha babát vársz. [link]

üdv 34 hetes kismama

2008. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy a 4.hét környékétől.

Nekem nagyon fájt a mellem és a hasam mintha fel lennék fázva,de nem.:)

Hátad inkább a vége felé fog fájni.:)

Drukkolok!

32 hetes kismami

2008. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a felfázás nálam is játszik. van köze hozzá ilyen hamar?
2008. máj. 5. 11:58
 4/6 A kérdező kommentje:
első válaszolónak irok! hogy megnéztem,de nem tudok pontos ciklust irni,mert nagyon változó.de azt irja ki hogy a fogamzás ideje április 12. de mi április 30.-án voltunk együtt. most akkor hogy van? :S fálfázás fej fájás,mell fájás (egy picit) ezek vannak csak.
2008. máj. 5. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia az első válaszoló vagyok.Lehet hogy ha nem pontos a menzeszed akkor a peteérés is más időben van.Nekem 2 peteérésem volt egy hónapban.Én az első babával közvetlen menzesz után estem teherbe.nem a kettő között.Próbálj csinálni tesztet pár nap mulva.Ilyen hamar még nem lehet szerintem a tüneteket érezni,de nem vagyunk egyformák.
2008. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok és köszi hogy vissza irtál:)
2008. máj. 5. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!