Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha már érzem a...

Lehetek terhes ha már érzem a menstruáció előtti jeleket?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mert egyik barátnőm most lett terhes és én nem akarok még az lenni.Már érzem a menstruáció előtti jeleket(mellfeszülés, pattanások, fáj az alhasam, ideges vagyok).Ugye nem lehetek terhes?Legutóbb nem használtunk gumit és nem szedek fog.gátlót.
2010. okt. 21. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a remek hírem van, hogy a terhességi tünetek és a menstruációs tünetek megegyeznek. Bármi lehet. Remélem, tanulsz a saját hibádból és a barátnőd esetéből és ezután védekezni fogtok.
2010. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tesztelj de szerintem csak mensi
2010. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Amikor a kisfiammal terhes lettem, az első 3 hónapban enyhén de szinte folyamatosan azt éreztem mindjárt meg fog jönni.
2010. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De a terhességtől a legtöbben nem szoktak pattanásosak lenni.Én menstruáció előtt mindig nagyon pattanásos leszek, pedig már egész szépen elmúltak.Nagyon nem kéne még most a gyerek mivel nagyon fiatal vagyok és a szüleim nem tudják, hogy már nem vagyok szűz.
2010. okt. 22. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát..akkor védekezz... Igazából mást nem tudsz tenni, ha nem szeretnél gyereket...
2010. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem szeretnél terhes lenni, akkor védekezni kell. Ne csodálkozz azon, ha a szeretkezéstől esetleg teherbeesel. Nem is értelek.

Szóval, igen, a menzesz előtti tünetek gyakran ugynúgy megjelennek akkor is, ha már terhes valaki. Én is azt hittem, hogy meg fog jönni. A pattanás is ugyanúgy kijöhet, attól még lehetsz terhes.

Szóval, csinálj egy tesztet minél hamarabb, majd ismételd meg később is. Ha negatív, akkor örülhetsz és elkezdhetnél védekezni, hogy máskor ne kelljen félned és esetleg abortuszra menned, ami azért durva. Nem muszáj fogamzásgátlót feliratni, ha nem akarsz, az óvszer egy szintén elég biztonságos és egyszerű módszer erre.

2010. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején nagyon rendszertelen ciklusaim voltak, kb 3 havonta jött meg, nagy átlagban.

Egyetlen egyszer feküdtem le gumi nélkül... Abortusz lett a vége, amit azóta sem hevertem ki. Ennek több, mint 15 éve. ne légy felelőtlen.

2010. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tuti hogy ezentúl védekezni fogok!De remélem nem leszek terhes.De utána megjött 4 napra a havim egy kicsit gyengén de azért normálisan.Azóta nem feküdtem le a barátommal.De mostanában nagy botrány volt és ideges lettem miatta, meg a szüleimmel is veszekedtem, iskola se ment úgy ahogy szerettem volna.
2010. okt. 23. 20:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha megjött az együttlét után a menzid, akkor valószínűleg nem vagy terhes. De én csinálnék a helyedben egy tesztet. Miért nem csinálsz egyet? Ezek szerint már régebben történt a dolog és kimutatná a teszt, ha terhes lennél.
2010. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én soha nem lettem pattanásos mensi előtt. Viszont most terhes vagyok, és pattanásos...

Vannak enyhe alhasi fájdalmaim is, mint amikor meg akarna jönni.


Egyébként tényleg nem értelek... Ha ennyire nem akarsz még gyereket, akkor mért nem védekeztél? Nagy felelőtlenség volt.

2010. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!