Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérek! Tapasztalt...

Segítséget kérek! Tapasztalt valaki már ilyet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Június 21-én volt PÉ-m, majd július 5-én megjött, és 3 napig tartott. Kicsit furcsa volt, mert egyrészt nem volt sok, másrészt alig volt darabos, pedig nekem alapesetben olyan, és alig volt piros véres inkább barna.

Plussz nem volt semmilyen PMS tünetem, ami szintén szokatlan nálam. Aztán a ciklus 6. napján újra úgy éreztem megjön, írtam is ide, de vki azt írta, ez nem akkora gond, de estére már barnáztam, és azóta is van barnás folyásom. Szerdán megyek orvoshoz, de nagyon aggaszt ez az egész. A melleim fájnak, a hasam fel van puffadva. A biztonság kedvéért csináltam tesztet júl 10-én, ami negatív, tehát tuti nincs baba, de akkor mi ez?!

Cisztának lehet ilyen tünete?


2009. júl. 13. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Mult honapban 16 napot késett nekem is és a teszt negativ volt.Elmentem dokihoz és azt mondta hogy kialakult egy természetes ciszta es azért késett,mikor megjött 16 nap után nagyon görcsölt a hasam allja,az azért volt mert az a ciszta akkor fakadt ki.Mineden féleképp menj el orvoshoz jobb tudni mijen bajod van minthogy csak nézni hogy valami bajod van.remélem tudtam segiteni.
2009. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
PCOS vagyok és így kezdődött nekem,természetesen nem azt jelenti,hogy neked is ez van.
2009. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Alig várom, hogy szerda legyen, sajnos csak akkor rendel az orvos :(
2009. júl. 13. 10:10
 4/8 anonim ***** válasza:
amikor nekem volt cisztám (nincs PCOS-m) az középidőben jelentkezett és pokolian fájt valamelyik petefészkem. annyira, hogy ha lépcsőn lefelé kellett mennem, tehát egy kicsit nagyobbat ütődött a hasam, üvőlteni tudtam volna... és az még fontos, hogy nekem egyszer sem okozott késést!!! (én úgy tudom, hogy nagyon ritka az olyan ciszta, amelyik késést okoz, természetesen a PCO-t nem ideértve, mert az a tüszőrepedés elmaradása miatt alakul ki a sok ciszta, tehát ott mensis zavar is lehet.
2009. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ls mi lett végül? orvoshoz mentél vele? Elmúlt magától, vagy kaptál rá valami kezelést?


Azért kérdezem, mert félidőben nekem is volt egy ilyen nap, amikor begörcsölt a bal petefészkem. Fél napra ágyba kényszerültem vele, aztán elmúlt, tüszőrepedésem lett (a hőgörbe szerint), és holnapra nem várom.

[link]

2009. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt az egy napot leszámítva erős görcseim nincsenek, azok reménykedem, hogy nálam mégha ciszta is, akkor még nem olyan durva.
2009. júl. 13. 11:23
 7/8 A kérdező kommentje:
pontosabban abban reménykedem - elírtam
2009. júl. 13. 11:41
 8/8 anonim válasza:
Szia! Mi volt a dokinál? Ciszta vagy baba? Csak azért kérdezem, mert én is hasonló helyzetben vagyok?
2009. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!