Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igyak vagy ne igyak az esküvői...

Igyak vagy ne igyak az esküvői vacsorán?

Figyelt kérdés

Esküvőnk előtti hónapban vágunk bele a babaprojektbe, esküvő előtt egy héttel lesz az ovulációm.

Nem vagyok oda semmilyen alkoholért, de azért az esküvőn elvárják a menyasszonytól, hogy legalább igyon, koccintson pezsgővel. Nem szeretném, ha pár embernek feltűnne, hogy nem iszok, mert akkor rögtön elkezdenének találgatni.

Szóval gondot okozna ha meginnék egy-fél pohár pezsgőt?



2012. júl. 12. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem, igyál nyugodtan pezsgőt! Annyi nem fog ártani, még akkor sem ha elsőre sikerül a picur. :)
2012. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Mivel az ovuláció után még van 2 olyan hét, amikor nem tapad meg még a baba, és utána sem rögtön van közös keringésed vele, ezért ez alatt a 2 hét alatt akár ciánnal is mérgezheted magad, ha már teherbe estél, nem tudsz ártani a babának. Szóval akár 2 üveg pezsgőt is megihatsz, egyszer van esküvőd (jó esetben), ne most szarakodj...
2012. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kismamaként is lehet annyit inni, én ittam párszor.

Úgyhogy ne parázz!

2012. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. hozzászólón jót nevettem. Ha ciánnal mérgezi magát, és meghal, azzal nem árt a babának? Nem várok választ, ez csak költői kérdés volt.


Igyál nyugodtan, ne parázz.

2012. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 20 hetesen volt a lagzim, a polgári esküvőn koccintottam pezsgővel, és belekortyoltam, a vacsoránál megittam kb 1 deci bort, és az éjszakai köszöntésnél egy feles Baley's-t. Senkinek semmi baja nem lett, persze máskor nem is ittam a terhesség alatt, de ezeket nem szerettem volna kihagyni. Te viszont tényleg nyugodtan ihatsz többet is, mert úgy van, ahogy előttem írták. :)
2012. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. júl. 13. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:
A cián ynilván vicc volt, de az a lényeg, hogy az első 2 hétben még nem tud ártani a babának. Bár látom a többi olvasónak nincs ehhez humorérzéke ;)
2012. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!