Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt éjjeli orgazmus?

Terhesség alatt éjjeli orgazmus?

Figyelt kérdés

Nem mintha terhemre lenne,mert nagyon jó,de furcsálom,mert kamasz korom óta nem volt éjjel ilyesmi.

Sokszor ébredek arra meg éjjel vagy reggel h rántgatózik és görcsöl az egész testem az orgazmutól.

Miért van ez? Nappal gondolni sem tudok a szexre.


2009. júl. 12. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Viasat 3-on az emberi történetekben láttam ehhez hasonlót.Ott a csaj 3 hónapos terhes kora óta folyamatos orgazmust élt át,de napközben szinte rá se tudott nézni a férjére.Aztán ,mikor megszületett a gyerekük,azt hitte elmúlt,de nem.

A gyerek 11 éves volt,és már ott tartottak,hogy külön szobában aludtak a férjével,mert a pasit zavarta,hogy önkielégít,miközben vele nem akar...

2009. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekes....,de én nem csinálok semmit néha olyasmit álmodok de legtöbbször nem emlékszem.
2009. júl. 12. 15:08
 3/7 dobó kacsa válasza:
100%

Terhesség alatt felborul a hormonháztartás, a nők ált. jobban kívánják a szexet. Lehet ez nálad valamiféle elfojtás eredménye (nappal gondolni sem tudsz rá). A tested így kompenzál... Ha sokáig nincs a valóságban, jön álmodban...

Molnár T. (szexuálpszichológus) szerint:

"A férfiaknak is tudniuk kell, hogy a terhesség alatt is folytatható szexuális élet! Az utolsó 1-2 hónapban óvatosabb mozgásokra, kímélőbb testhelyzetekre kell törekedni. Pl. ideális az oldalt fekve, hátulról behatolás. A terhesség vége felé kerülni kell az erős, mély behatoló mozgásokat. Egyre inkább előtérbe kerülhet a petting. Nem kell mindig közösülni. Ujjal, nyelvvel is kielégíthető a kismama, és a férj is.


Az orgazmustól pedig egyáltalán nem kell félni. Az orgazmus a kismamáknál is a hüvelykörnyéki és alsó méhizomzat akaratlan ritmikus összehúzódásával jár együtt. De ez csak pozitív hatással van a babára (nem veszélyeztetett terhesség esetén.). Az orgazmus olyan, mint egy kellemes torna a magzat számára. Ráadásul a baba érzi a mama kielégültségét, orgazmus okozta oldódását. Ez csak a hasznára van fizikailag és lelkileg is. Attól nem kell félni, hogy az orgazmus miatt repedne meg a magzatburok, folyna el a magzatvíz vagy előbb indulna meg a szülés. Mindezen leírtak normál terhességre, fertőzés és betegség nélküli nem veszélyeztetett terhességre vonatkoznak."


Remélem segítettem...

2009. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagy segítség volt,mindjárt fel is pontozlak. :):):)

Jókat írtok,jó ilyen válaszokat olvasni.

2009. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na jó és akkor ti is vagytok így?
2009. júl. 12. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez teljesen normális. :) Én is így voltam az első 3 hónapban, aztán utána váltottunk, mert nagyon kívántam a páromat, így az ájjeli orgazmusok is megszüntek.

Nyugi, el fog múlni! Annak idején feltettem én is ezt a kérdést, és nagyon sok sorstárs válaszolt. :)

Én is úgy voltam, hogy magára az orgazmusra ébredtem fel az éjszaka kellős közepén...

Kitartás!

2009. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Utsó!

Megnyugtattál.

2009. júl. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!