Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes voltam?

Lehet, hogy terhes voltam?

Figyelt kérdés
Április 22-én, múlt kedden megjött a (nem várt) mensim. Négy nappal előbb, mint kellett volna. Két napos pecsételés után látszólag normálisan lezajlott. De csak látszólag, mert a pecsételésem nem akar elmúlni. Még ma is távozott néhány csepp, tehát elmondhatom, hogy 12. napja van valamilyen formában vérzésem. Az is feltűnt, hogy menszesz után megmaradt a mindjárt-megjön-érzésem, és ma egész nap szurkált a méhem. Arra gondoltam, lehet, hogy volt baba, csak nem maradt meg? Nekem még sosem volt ilyen. 19-én megyek nőgyógyászhoz. Szerintetek mi lehet ez?
2008. máj. 3. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
ez nem baba volt. egyszerüen nemépült fel a méhnyálkahártyád rendesen és nemtudott lelöködni rendesen. vagy valami gond van. menj dokihoz felir norcolutot és az mindent rendbe tesz
2008. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!