Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig életképes a...

Mennyi ideig életképes a spermium bennem közösülés után?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam, hogy a hőmérséklettől is függ, 37 foknál 24 óra körül...hidegebb hőmérsékleten max. 72 óra. Vagy ez csak hüvelyen kívűl érvényes? Szóval, ha most lázas vagyok (37.8fok) akkor hamarabb elpusztulnak bennem a hímivarsejtek, ha került belém?
2008. máj. 3. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
napokig várakozik benned az érett petesejtre. de szerintem jól olvastad. és ez benned van, kint úgy tudom hamar elpusztul.
2008. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem 2,3 nap.lehet hogy hamarabb elpusztulnak.szerintem is fugg ahomerdeklettol.szerintem huvejen belul is ervenyes.talan teherbe szeretnel esni?
2008. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék teherbe esni... éppen ezért is érdekelne!
2008. máj. 3. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
72 óráig
2008. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
igen 72 ora. de én 24-et hiszek el mert neminden férfinek egyfirma 24 a bisztos vagy még az sem
2008. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!