Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos milyen idős terhesség...

Az orvos milyen idős terhességet lát? Mennyi idősnek kell lennie? Ha akkor megyek amikor beágyazódik azt is látja?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

5 hetes kortól lehet menni, akkor érdemes, de sokan mennek 6-7-8 hetes korban is, mert akkor már tuti, hogy van a babónak szívhangja is!

Az elmaradt mensit követő 2 hét után ajánlatos.

2008. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Minden esetre én kedden elmegyek, hogy adjon tanácsot, még ha nem is lát semmit se (sajna).
2008. máj. 3. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:

szia én 4 hetes 2 napos voltam mior először mentem és " megvastagodott méhnyálkahártyát látott és egy petezsák kezdeményt " az is valami!?

amúgy én sem bírtam heteket várni , pedig mára harmadik babánk, menjél csak nyugodtan, majd két hét múlva visszarendel

2008. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a beagyazodast nem latja, akkor meg nincs jele a terhessegnek szamara.

Mikor elmarad a mensi, lathatja a vastag nyalkahartyat, csak azzal meg az a baj, h mensi elott is vastag. :(

Tehat petezsakkezdemenyt lathat mensi utan par nappal, petezsakot 5 hetesen, ha jo a gep, es nem bujik meg a zsakocska :)

Malam 5+2-nel volt petezsak.

2008. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is 5 hetesen es 3 naposan rohantam a dokihoz...:-)Latszott a petezsak es 1 kis pont ,most vagyok 8 hetes + 1 napos ,mar dobog a szive :-))
2008. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

En is 5 hetesen voltam,es petezsakot mar latott az orvos.

Te mennyi idos lehetsz most az utolso mensid alapjan?

22 hetes kismama

2008. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek a babákhoz.

Kb kevesebb mint két hetes lehetek. Nagyon szeretnénk babát. Előző hónapban nem sikerült ,remélem most igen. Tesztre még várok kicsit, nem akarom elkapkodni.

Köszönöm a válaszaitokat, nagyon sok hasznát veszem.:)

2008. máj. 4. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!