Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan lehet tudni, hogy baba...

Honnan lehet tudni, hogy baba van?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem egy kicsit megijedni... januárban voltam utoljára nemi kapcsolatban valakivel... azóta egyszer jött meg, viszont nagy tragédia történt a családban...így ennek tudtam be a kimaradást, másrészről pedig túlsúlyos vagyok így látható jelei nincsenek...

ha a hátamon fekszem akkor ha kicsit tapogatom a hasam lent akkor picit kemény de nem nagyon...

Szerintetek?

Dokihoz mindenféleképpen el fogok menni, csak kicsit megréműltem...teszt ki se mutatná...vagy rosszúl gondolom? Dokihoz csak kedden tudok menni:S


2012. júl. 7. 00:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szeretsz okoskodni és vitatkozni kedves 10-es???Ha nem hiszed el akkor ne hidd el....Senki nem fogja neked bizonygatni az igazát!!!Szuper,hogy ilyen okos emberek is vannak itt...A kérdésem:minek hazudnánk?Az miért lenne jó nekünk?
2012. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es! Ha az én testem a biológiatankönyv szerint működne, akkor a gyerekem ma nem létezne! Úgyhogy van egy átlag, amit tanítanak, meg van valahány százalék (nem is kevés), akinél másképp alakul.
2012. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!