Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kulfoldon elek es mar 3 eve...

Kulfoldon elek es mar 3 eve nem jon ossze a baba. Hazamennenk iszeminaciora, de szeretnem tudni, hogy kb mennyibe kerul egy inszem. , ha nincs semmi tb tamogatas?

Figyelt kérdés

Nalam minden rendben, csak a ferjemnel vannak gondok.

Ja es mit ajanlanatok, hova menjunk? Melyik intezet lenne gyors es megbizhato? Budapest nem gond.


2009. okt. 29. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Mi is külföldön lakunk ès a nyàron hazamentünk inszemre. A bp-i Kaàliban voltunk. Meg volt minden vizsgàlatunk amiket el is fogadtak.(hormon ,àtjàrhatòsàgi ,spermavizsgàlat, clamydia , ràkszürès ,HIV ,Hepatitis ) Elsô alkalommal konzultàciò 13000 Ft spermvizsg. 13000ft ès uh nekem 8000 ft volt. A spermavizsgàlatot azt szeretik ôk is megcsinàlni ,hiàba van màshonnan hozott leleted.

Majd az inszem 45000ft Closty 1000 ft tüszôrepesztô szuri kb 9000 Ft ès az inszem utàn Utrogestan kùp 5000 Ft.

Ha megvannak azok a vizsgàlatok amiket kèrnek gyorsan megy az egèsz. Elôször telefonon kèrsz idôpontot a konzultàciòra ès ha minden ok, akkor a konzi utàn a következô ciklusban màr mehet is az inszem.

2009. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es neked sikerult elsore? Nalatok milyen gond volt?
2009. okt. 29. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimerítő és pontos választ adott az első hozzászóló. Viszont nálunk senkinél semmilyen gond nem volt, végigmentünk a 6 inszemináción, mégsem lett baba. A 6. inszemináció után spontán lettem terhes.
2009. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elsô vagyok. 2 inszemem volt kèt egymàst követô ciklusban ès nem sikerültek pedig nagyon bíztam bennük.

A pàromnak kicsit lassùak a "kiskatonài", nàlam minden ok .

2009. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom, hogy nem jonnek ossze ezek a babak:(((

En mar nem akarok tobbet varni a csodara. A ferjem verkepe is most jott meg, tesztoszteron kura utan (injekcio + zsele 3 honapig) most a tesztoszteron szintje meg az elozonel is alacsonyabb. Meg az also hatart sem uti meg. Nem tudjuk mi lehet az oka, de most mar tovabb kell lepnunk. Es meg az sem biztos, hogy az inszem segit....

2009. okt. 30. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elsô vagyok megint . Nem tudom mennyire komoly a gond a fèrjeddel ,de szerintem pròàljatok meg 1-2 inszemet. Van akinek elsôre sikerül ! De ha nem jönnek össze az inszemek ès a pàrod nem javul ,akkor talàn megpròbàlhatnàtok a lombikot. Nàlunk majd most az következik.
2009. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!