Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan lehet tudni, hogy baba...

Honnan lehet tudni, hogy baba van?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem egy kicsit megijedni... januárban voltam utoljára nemi kapcsolatban valakivel... azóta egyszer jött meg, viszont nagy tragédia történt a családban...így ennek tudtam be a kimaradást, másrészről pedig túlsúlyos vagyok így látható jelei nincsenek...

ha a hátamon fekszem akkor ha kicsit tapogatom a hasam lent akkor picit kemény de nem nagyon...

Szerintetek?

Dokihoz mindenféleképpen el fogok menni, csak kicsit megréműltem...teszt ki se mutatná...vagy rosszúl gondolom? Dokihoz csak kedden tudok menni:S


2012. júl. 7. 00:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha egyszer megjött, akkor nem lehetsz terhes.
2012. júl. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha baba lenne, akkor annak már mozogni kellene, azt meg éreznéd.
2012. júl. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Kedves második! Sajnos én is túlsúlyosan kezdtem a terhességet anno (18 kg pkuszsúly), így tapasztalatból írom, hogy nem feltétlenül érezni a magzatmozgást. Én legalábbis egyszer sem éreztem, meg is ijedtem, amikor a doki kérdezte, hogy mikor mozdult meg először. Nem tudtam rá válaszolni, mert nem éreztem. (Mondjuk, mi tudtuk a terhességet, mert nagyon is akartuk). Meg a végén számolgatni kellett volna a magzatmozgást, hát én nem tudtam, mert nem éreztem semmit. Épp ezért gyakran kellett ellenőrzésre járni, de hála istennek minden vizsgálat eredménye az volt, hogy nagyon is jól érezte magát bent a baba. Amikor először éreztem a mozgását, meg is született. :) ma van egy makk egészséges, örökmozgó óvodásom. Hogy a kérdésre is válaszoljak: a terhesség lehetősége fenn állhat, még az egyszeri menzesz ellenére is, persze kérdés, hogy az mikor volt, és hogy menzesz volt-e, vagy a kedves kérdező annak vélte, van úgy, hogy egy kis pecsételő valamit betudunk annak. Szóval hétfőn irány az orvos, biztosat csak az tud mondani, addig meg teszt, a hcg értéket az is kimutatja.
2012. júl. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem az fizikai képtelenség hogy minden tünetet megússzon!

Cicifájás,növekedés,hányinger,émelygés,gyakori vizelés,kívánosság,fáradékonyság,szagérzékenység stb stb!


Azért nagyon mázlisnak kell lenni hogy semmi tünete ne legyen egy nőnek terhesen!Nekem pl a mellem úgy fáj majd meg halok,és olyan fáradt vagyok hogy már lassan a saját nevemre nem emlékszem!

Szóval szerintem sem vagy terhes Kérdező,de azért menj el dokihoz mert az semmiképp sem normális hogy fél év alatt egyszer menstruáltál!

2012. júl. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Manka68 ***** válasza:
38%

Szia!

A teszt kimutatja, miért ne mutatná? A HCG a terhesség végéig jelen van. De dokihoz mindenképp menj el, mert tényleg nem normális dolog hogy ilyen hosszú ideig nincs vérzésed.

2012. júl. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Kedves első!

Nekem is megjött még is terhes voltam!!!!

Kérdező...Szerintem is lehetetlen,hogy ennyi idő alatt semmilyen érzést nem produkált a tested!!!szerintem nem vagy terhes,csak hormon zavaros...menj el dokihoz,nem normális,hogy nem menstruálsz

2012. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hát ahhoz elég hülyének kell lenni, hogy valaki egy kis pecsételő valamit menzesznek higgyen. Ha így áll a helyzet, akkor ott komoly zavarok vannak a fejben.
2012. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nekem nem pecsételő volt a vérzésem hanem rendes!!!Nem tudom nekem szólt e a hozzá írásod,de ha ekkora paraszt vagy,hogy lehülyézel valakit akkor szégyeld magad kedves utolsó!!!

2012. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igy van utolsó :/ én A terhességem elején az első 3 honapban RENDESSEN ÉS REDSZERESEN ÓRAMŰ PONTOSÁGGAL MINT AZ ELŐTT MENSTRUÁLTAM!És még sincs semmi baj itt alszik melletem :)
2012. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyen márpedig nincsen. Nem ártana tanulni egy kis biológiát.
2012. júl. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!