Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A közösülés után hány napot...

A közösülés után hány napot kell várni minimum a tesztig?

Figyelt kérdés
2008. máj. 2. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ez hűlyén teted fel a kérdést.nem érteni
2008. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kimaradt mesiig utána már ezek az érzékeny tesztek kimutatják!!

Drukkolok!

Régota probálkoztok?

2008. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Többféle teszt van. Némelyikre az van ráírva, hogy az aktus után 2 nappal kimutatja a terhességet, de én ezekben nem hiszek. Lehet, hogy valakinek már olyan hamar kimutatja, de ez ritka. A legtöbb elméletileg az elmaradt menstruáció első napjától kimutatja, de ez sem biztos. Szerintem célszerű az elmaradt menstruáció 4-5. napján tesztelni, akkorra már biztos kimutatja. Persze lehet hamarabb is, de ha negatív, akkor ismételd meg kicsit később. Nekem sem mutatta ki akkor, amikor már elvileg meg kellett volna jönnie.
2008. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb 14 nap.
2008. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem a menzesz kimaradása után mutatta ki 7 nappal.Azok a tesztek amire rávan írva hogy a közösülés után már pár nappal kimutassák,az nagy hülyeség.Menzeszem késett 2 napot akkor vettem ilyen tesztet és semmit nem mutatott ki.Ha kimarad a menzeszed akkor csinálj tesztet az biztosabb lessz.üdv 34 hetes kismama
2008. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a közösülés után két nappal mutatják ki a tesztek a terhességet, hanem a beágyazódás után 2-3 nappal! Nem mindegy!!!
2008. máj. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A peteérés utáni 13. napon általában mutat valamit a teszt, legalábbis halványt.

Hiába közösülsz mondjuk a 8 ciklusnapon, nem fog neked a teszt mutatni pozitívat a közösülés utáni 13. napon.

A peteéréstől kell szemítani a 13-14. napot, akkor már mutathat valamit a teszt.

2008. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem régóta próbálkozunk, ez volt az első próbálkozás,bár ez még kevés azért reménykedek :-) Köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!