Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, lehet, hogy itt volt...

Lányok, lehet, hogy itt volt velem a baba és elszúrtuk?

Figyelt kérdés
szóval 4 nap késés után megjött sajnos, de nem görcsöltem, hanem iszonyúan szúrt a méhem meg a petefészkem, ami még most is másnapra is megmaradt, pedig én 1-2 órát szoktam csak görcsölni. Már a nemvárt után 2 nappal émelyegtem, hányingerem volt, reggel a párom fagyit evett, amitől majdnem behánytam, mert konkrétan romlott hús szakát éreztem... nem teszteltem, várni akartam 5 napig vele. De azelőtti nap, mikor megjött együtt voltunk a párommal és hát elég vadul, abba is kellett hagyni, mert nagyon mélyre ment és iszonyúan beleszúrt a méhembe a fájdalom, másnap meg is jött. Lehet elment a babó miattunk? Ez lehetséges? A mellfájásom azóta is tart, pedig mensi első napján el szokott múlni.
2012. júl. 2. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
50%, hogy elszúrtátok, 50%, hogy megmaradt.
2012. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teszt?
2012. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos lehet, h elszúrtátok. :-( De az is lehet, h még megvan, csak egy orvosi vizsgálat kellene. Nagyon vérzel? Ha biztosan tudni akarod, tesztelj egyet. Ha esetleg elment volna a baba, még akkor is kellene lennie hcg-nek. Vagy attól is függ mikor is történt ez pontosan, nem tudom, csak besaccolni....
2012. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezért szoktam én 1 nap késés esetén tesztelni, már kimutatja a teszt a terhességet, felesleges várni. Amikor pozitív lett a teszt, utána jobban vigyáztam magamra.

Most viszont szerintem kár ezen agyalnod, végülis megjött, ez a lényeg, lépj tovább. A 4 nap késés sok mindentől lehetett, ha meg mégis volt baba, lehet, hogy egyébként sem maradt volna meg.

2012. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tegnap alig véreztem, de ma már sztem úgy, ahogy szoktam.
2012. júl. 2. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyitől elment volna a babád akkor az valószínű, hogy egyébként sem maradt volna veletek.

Ne agyalj rajta. Ha nem szedsz akkor kezdj el szedni vitamint, de minimum folsavat, és hajrá a következő hónapban hátha összejön!!

2012. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szedek Gravidát, még csak 3 hónapja próbálkozunk, de múlt hónapban is 5 napot késett. nem értem, mindig is 28 naposan voltak a ciklusaim, mostmeg totál megzavarodott...
2012. júl. 2. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szúrtatok el semmit, vad szextől nem lesz beágyazódási zavar. Ha mégis terhes voltál, és elmegy most a vérzéssel, arról nem tehettek.
2012. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!