Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fel eve szedem a fog.gatlot rendszeresen soha egyet sem hagytam ki es probaltam mindig ugyan abban az idoben bevenni. rendszertelen verzesre kaptam es miota szedtem percre pontosan tudtam h mikor kell megjonnie.most megis kesik 3 napja es furcsan fajdogal a hasam de mas semmi.szerintetek?

2012. jún. 29. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
tesztet nem csináltál???
2012. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
meg nem,gondoltam meg varok hatha jelentkezik de holnap tesztelek
2012. jún. 29. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:

A menstruáció és a gyógyszerszedési szünetben jelentkező megvonásos vérzés két különböző dolog. A gyógyszermegvonás utáni vérzés természetes, hogy percre pontosan érkezik, hisz a gyógyszer hiánya váltja ki. Ezzel maga a rendszertelen menstruáció problémája nem orvosolható, csak simán elfedhető. Az igazi ok felkutatása és kezelése lenne a valódi megoldás. Én is fogamzásgátlót kaptam annak idején, nem hogy segített volna, de rontotta az alapbetegségem. Én azt javaslom, hogy ne szedd, beszéld meg az orvosoddal, (vagy akár egy másikkal, ha e szerint eza megoldás), hogy a kiváltó okot keresnéd meg, és nem csak látszólag elnyomnád a problémát!

A kérdésedre válaszolva: sokminden lehet a probléma mögött. A terhesség akkor képzelhető el, ha volt más gyógyszer, amit az utóbbi időben szedtél mellette, hasmenésed volt, vagy hánytál... ha rendesen fel tudott szívódni, akkor a teherbeesés esélye kicsi. Viszont tengernyi más dolog okozhat késést. Ehhez vérvétel, uh stb. kellene.

2012. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!