Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan kismami, aki...

Van itt olyan kismami, aki magánakcióba kezdett, nem szedte a foggátlót stb. és a párja tudta nélkül lett terhes?

Figyelt kérdés

Hogy fogadta a hírt? Elmondtátok az igazságot?

Pusztán csak érdekel, semmi ilyen NEM tervezek :)


2012. jún. 28. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt osztálytársam csinálta ezt. A pasi elvette, de pár év múlva elváltak. A pasi megtartotta a gyereket. A csaj nagyon rosszul járt.

Szerintem nagyon alattomos, buta dolog ezt csinálni.

2012. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha a a nejem ezt tenné,hamarosan özvegy lennék....gusztustalan szemét dolog...
2012. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most sorra ezt csinálják a volt osztálytársaim (lányosztály, 37-en voltunk). Van, akit elvett a párja, van, akit eljegyeztek, volt aki csak nevére vette a gyereket, és bizony akad olyan is, akinek köddé vált a pasija, hallani se akar se a nőről, se a gyerekről. Szerintem nem érdemes így pasit fogni. Ráadásul friss diplomás nőkről van szó, munkaviszony nélkül... Kellemetlen... 25N
2012. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Hú!Sztem a gyermekvállalást 2 embernek kell eldönteni.az a nő aki ilyet tesz,annak az agyával vmi nincs rendben!
2012. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem sok, de még többen a 'válás' témakörben. Ilyen horderejű döntést nem szabad meghozni egyedül! Mások életével a tudtuk nélkül játszani...minden, csak nem szeretet! Inkább önzés!
2012. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Na pontozzatok le, de...

Én kicsit taktikáztam. Azt mondta a párom, hogy tudatosan nem akar gyereket, de ha becsúszik...

Hát becsúszott. Imádja, ő az élete, most tervezzük a kistesót. :)

2012. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igen, szerintem is undorító dolog!!! unokabátyám barátnője csinálta meg, volt szó köztük babáról, de csak 1-2 év múlva "jöhetett volna". Persze nagyon örülnek a trónörökösnek, de ez akkor is aljas dolog volt. Mindenkinek ment a zöld kezecske :)


21/l

2012. jún. 28. 21:10
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó nem pontozlak le, legalább levallottad őszintén :) neked is megy a zöld.
2012. jún. 28. 21:11
 9/12 anonim ***** válasza:
én pont így fogantam meg,apu nem akart anyukám nagyon,persze vállás lett belőle még mielőtt megszülettem volna :( és van még egy nővérem
2012. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.


Ha párom nem mutatott volna hajlandóságot a dologra, nem akcióztam volna én sem. Ő mindig is mondogatta, hogy csak a kezdő lökés kellett neki és a mai napig mondogatja, hogy "ne mondjuk meg neki, hogy én nem akartam jó!?" :D


A kistesó már teljesen közös döntés. :)

2012. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!