Terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőmmel nem védekezünk, az időzitéses módszert használjuk egy 1,5 hete kb. Tegnap egész nap az volt a panasza, hogy "rossz" a gyomra, savasnak érezte, ez estére el is múlt, viszont, este még mindig nem érezte jól magát.

Ma a reggeli kelés, nem okozott neki problémát viszont, mondta, hogy fáj a torka(?) gyenge, fájnak az izmai/izületei, most perpill a lakásban 25C fok lehet, de be van takarózva és alszik, nem szokott ilyenkor. Étvágya normálisnak mondható, néha hányingere van és erőtlen.

Szerintetek ez utalhat terhességre?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2012. jún. 27. 16:14
1 2
 1/11 Diavolino44 válasza:
Ez inkabb virusos betegsegnek tunik, bar nem tudom mi az idoziteses modszer? Naptar? Megszakitasos?
2012. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Beleélveztél?
2012. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai lenne bármilyen tünet, ha 1,5 hete voltatok együtt. Leghamarabb a terhesség 4-5. hetében lehetnek jelei. De fázásról nem hallottam még terhes tünetről:-) Inkább beteg a barátnőd/párod/feleséged.
2012. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez inkább a megfázás tünetei!Biztos nem a terhességé.

A terhességnek nincs torokfájás tünete.

2012. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi, előre is hogy foglalkoztat titeket a téma :-)

Megszakításosat használjuk, idő előtt kiveszem ugye. Nem soha nem mentem el benne, érdekesség még, hogy fáj a torka és a légcsövel. A takarót azért irtam mert, tudtommal emelkedik a testhő ilyenkor és mégis be van takarva.

2012. jún. 27. 16:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyeseknek ez a terhesség jele xDD (nem rád értettem)
2012. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem inkabb megfazott :)
2012. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy terhes.van most ilyen vírus.kórházban dolgozok,mindenkit ezzel hoznak be.ha nem javul vidd el orvoshoz.
2012. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, tényleg van most vírus. biztos, hogy nem terhes. ennyi idő után nem jelentkeznek még a tünetek, pláne nem ezek. mi is a megszakításost "használjuk" már 3 éve, és még nem lett baj.
2012. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek megfázás vagy vírusfertőzés tünetei, de ettől függetlenül nem ártana, ha védekeznétek is, ha nem akartok babát.


Nem, az időzítés nem védekezés.

2012. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!