Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok.4 hónapja szedek fogamzás gátlót és semmi gond vele.Visazont előző hónapban mikor volt a megvonásos vérzés nagyon nagyon kevés volt.szinte csak barnázás olyan 3 napig.Most pár napja pedig olyan érdekes a mellem kicsit fájnak.A gyógyszert szedem rendesen se hasmenés hányás vagy ilyesmi.Pár szem algópirint kellet bevennem fogfájás miatt pár hete de az sztem nem befolyásolja.Véleményetekre lennék kíváncsi.Előre is köszönöm

2012. jún. 29. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen körülmények között én is aggódnék. De beléd nem látunk. Vegyél egy tesztet, az a biztos. Algopyrin befolyásolhatja a fog.gátló hatását, meg eleve, a gyógyszer szem 100 % biztonságú! Nem is szeded még olyan nagyon régóta. Szóval én biztosm hogy vennék egy tesztet a biztonság kedvéért.
2012. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló vékonyítja a méhnyálkahártyát , így kevesebb a vérzés is, a napok is rövidülnek. HA pontosan vetted be, mindennap, 99% h nem vagy terhes. Illetve a mellfájás simán lehet az új mensid "tünete"!
2012. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. En ugyanigy jartam, es most van egy gyonyoru 3 honapos kisfiam :)

Lehetsz terhes.

En igaz 9 evig szedtem fogamzasgatlot, de ugyanezek a tuneteim voltak mint neked. Megvolt a menzim de csak barnas valami, es par nap. Ezt kovette a mellfajdalom.

Ja es nem is gondoltam hogy terhes vagyok, hisz ugy voltam vele hogy szedem a gyogyszert, de nem mult a mellfajdalom es elmentem dokihoz, es jott a nagy hir.

Egyebkent meg par szem algopyrin is befolyasolhatja a fogamzasgtlo hatasat.

Szerintem erdemes volna venned egy tesztet.

2012. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Algopyrin nem befolyásolja a gyógyszer hatását, csak az antibiotikumok, ill. hányás, hasmenés.
2012. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó, rendben, akkor minden befolyásolja, még a széljárás is. Én 5 évig szedtem, és volt h fájt a fejem, fogam vettem be még panadolt is, és nem lettem terhes. Mit ijesztgetitek ennyire? Attól könnyebben lehet terhes, h kimarad 1-1 szem.....
2012. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor én is kezdtem új gyógyszert, akkor nekem is fájtak meghatározott napokon a melleim, érzékenyek lettek. A vérzés gyógyszer mellett általában mindenkinek kevesebb, kevésbé is fáj, ez a gyógyszer előnye :)


Az Algopyrin nem befolyásol semmit, csak a komoly antibiotikumok. Én a helyedben nem aggódnék, a gyógyszer velejárója a kevesebb és rövidebb vérzés+mell fájdogálás.

2012. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, de sztem nem valószínű hogy terhes vagy. Az algopirin sztem sem befolyásolja a gyógyszer hatását.
2012. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Szerintetek ha az vagyok akkor a teszt már kimutatja?
2012. jún. 29. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha a feltételezett fogantatástól számítva eltelt két hét, akkor ki kell mutatnia ha terhes vagy!
2012. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a cicim hónapok óta fáj, és nem konkrétan az első levéltől, hanem inkább a 3.tól kezdve, tehát nagyjából 3 hónapja. Nyilván alapjáraton nem, de nem örülök, ha hozzáérnek "keményebben", menses előtt/közben pedig csak fokozódik. Az algopirin nem befolyásolja a hatását. Ha így lenne, lenne már pár gyerekem, azt hiszem...
2012. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!