Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kevesebb,mint két hete óvszer nélkül voltam együtt a barátommal, de idő előtt abbahagytuk. Pár napja nagyon fáj a derekam, hasam is stb. Ma megcsináltam 2 tesztet,negativ lett. Amúgy jövőhéten kéne megjönnie. A terhesség ellen szól hogy nagyon sokat tornázok, és esetleg amiatt is lehetek fáradt és gyenge,meg a derekam is fájhat amiatt. Ja és alig birok enni, nem kívánom a kajákat. Szerintetek? 1 hét után a tesztek már jelzik a terhességet, nem?
2012. jún. 25. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz. Ha nem védekezel, akkor lehetsz terhes, ennyi.
2012. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, a tesztek az elmaradt menstruációtól jelzik, ami azt jelenti, hogy ha az lennél, sem mutatná ki még, ahogy nem is tette.


És igen, ha védekezés nélkül vagy valakivel, lehetsz terhes.

2012. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, 1 hét után nem jelzik a tesztek. Kb. 2 héttel a vélt fogantatás után érdemes tesztelni, de leginkább akkor, ha kimarad a menzesz. Ezek a "tünetek" bármitől lehetnek, felesleges még ilyen korán parázni. Várd meg, hogy megjön-e vagy sem, és ha kimarad, akkor tesztelj.
2012. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az elmaradt menstruációtól mutatja ki a teszt általában.a derékfájás egyébként nem feltétlenül terhességi tünet,és a hasfájás sem.és sztem elég korai lenne még bármiféle tünet.nem hiszem hogy terhes lennél,bár az előváladéktól is létrejöhet terhesség.én csak azt nem értem ha nem akarsz még gyereket miért nem védekeztek normálisan????
2012. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosabban 10 napja történt a dolog. én úgy tudom,hogy ilyen időben már kimutatná,nem?
2012. jún. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!