Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki? Terhes lehetek? Május...

Valaki? Terhes lehetek? Május 29. -én szültem.

Figyelt kérdés

Kb. rá másfél-2 hétre lefeküdtem a barátommal. Már nem volt vérzésem.


Nem védekeztünk, többször is csak a megszakítos módszert használtuk..nem tudom, hogy most mikor kellene megjönnie? és nagyon félek, hogy teherbe estem?..mennyi rá az esély?????? Mert tudom, hogy 6 hétig elvileg nem is lehetett volna szexelni.. Valaki segítsen??????....Nagyon félek:(


2012. jún. 24. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jubilee ***** válasza:
100%
Csinálj egy terhességi tesztet, azzal nem vesztesz semmit! Bár én nem szerintem szülés után 2 héttel kicsi az esély a teherbeesésre. Ennek ellenére ismerek olyanokat, akiknek 10-11 hónap különbség van a gyerkőcök között. Az, hogy mikor kell megjönnie, mindenkinél változó. Az 1. szülésem után 8 hónappal, a 2. szülésem után 7 hónappal menstruáltam először. Azt tudnod kell, hogy a szülés, szoptatás nem véd a terhességtől. Van olyan nő, akinél már szülés után 6 héttel helyreáll a ciklus, van, akinél jóval később. A menstruáció mindig azt jelzi, hogy helyreállt a peteérés. Védekezzetek, ha nem szeretnél újra teherbe esni!
2012. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Szoptatás alatt nem eshetsz teherbe elvileg. De azért grat. a szexmániádhoz és a szép nagy leendő alomhoz. Ezzel a tempóval még sokra viszitek
2012. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De igen szoptatás alatt simán teherbe lehet esni, sőt nagyon sok példa van rá....hát szerintem túl korai volt az együttlét, de ez a ti dolgotok végül is....válaszolva, igen simán lehetsz terhes. Vegyél egy tesztet aztán majd kiderül, de ha nagyon biztosra akarod tudni menj el dokihoz.
2012. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlót írtam volna, mint a 3. válaszoló, csak kicsit szebben fogalmazva. De a lényeg így is, úgy is ugyanaz!
2012. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Még hányszor teszed fel a kérdést?
2012. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aztaaaa.....
2012. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 héttel szülés után? Háááát, valahogy ezt nem akarom elhinni! Én is szültem, de azt, hogy valaki két héttel szülés után szexel, ez csak nekem fura???
2012. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!