Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 évesen szültem az első...

22 évesen szültem az első gyerekem most szeretnék még egyet 30 vagyok de nem jön össze miért? Koros lehetek már gyereket szülni? Fogamzásgátlót sose szedtem.

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy koros!Mióta nem jön össze?Tudom könnyű ilyet mondani de próbálj meg türelmes lenni és nem ezen agyalni.Drukkolok,hogy minél hamarabb sikerüljön!
2012. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocs a kérdésért, de apuka ugyanaz?
2012. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő. Lehet valami gyulladás vagy a éppen a pároddal van vlmi, vagy csak rossz periódusban vagy. Én is 22 voltam az elsőnél 26 a másodiknál az első nem volt tervezve a második első próbálkozásra összejött. A terhesség nehezebb és komplikáltabb volt a másodiknál, de szerencsésebb lett a vége mert végig kihordtam /kórházban/. Az első koraszülés lett 34 hétre.
2012. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy koros!!!!

Én az elsőt 27 évesen szültem,most tervezzük a másodikat,32 éves leszek szeptemberben,de nem tartom magam öregnek!!!Ez az 5.probálkozos hónapunk,bízom benne,hogy hamarosan összejön!!!Nálunk ugyanaz az apuka..:-) Ti mióta probálkoztok?

2012. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Koros semmiképpen sem vagy. Mennyi ideje próbálkoztok? Hőmérőzöl? Ovutesztezel? Ha így próbálkoztok és mindent megtettetek érte, de már túl vagytok így is az egy éven, akkor álljatok le. Menjetek el nyaralni, foglalkozzatok sokat egymással, a kisgyerekeddel stb. Majd ősszel, vagy ha úgy érzitek folytatjátok. Menj el orvoshoz, ha kell, vidd a párod is. Aztán megnyugszatok, hogy nincs baj. De ezt a nyarat most fordítsátok a kikapcsolódásra, szerintem nagyon rágörcsöltetek.

Sok sikert!

2012. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
apuka ugyanaz,kb fél éve próbálkozunk már csak azért gondoltam hogy koros vagyok mert a barátnőm 27 és neki is azt mondta a doki hogy öreg
2012. jún. 15. 08:51
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Na ne már! Én 35 évesen szültem az első babánkat, most 37 évesen várom a másodikat. Mindkettő pár hónap után összejött, miután elkezdték kezelni a pajzsmirigyemet (alulműködik).

30 évesen még egyáltalán nem vagy öreg a második babához.

2012. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A doki azért mondta szerintem mert biológiailag az első gyereket 25 előtt "jó" szülni. A barátnődnek van már gyereke? Ha nem, akkor ezért mondta neki a doki.


6 hónap még nem túl sok. Feltételezem hogy most dolgozol, akkor még nem dolgoztál, most ott van egy 8 éves iskolás gyerek, több a stressz az életedben.

Én is a 6. próbálkozós hónapban voltam orvosnál de megmondta hogy csak 1 év után érdemes vizsgálgatni.

2012. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 30 vagyok és még csak az első babával próbálkozunk (eddig sajnos eredménytelenül, csak egy korai vetélést tudok felmutatni) :-(

Viszont könnyen lehet, hogy valami hormonális, szervi probléma van, szerintem menjetek orvoshoz. Lehet, hogy 22 évesen hatalmas szerencséd volt és azonnal összejött, pedig már akkor is voltak gondok. De ezek általában gyógyszeresen pár hónap alatt kezelhetőek, úgyhogy nem kell megijedni egyből.

2012. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bp.-en a SOTE I. női klinikáján(Baross Gábor út) pl. van nőgyógyász-endokrinológus, aki kifejezetten a te problémáddal foglalkozik, kérj oda beutalót.
2012. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!